Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

TikTok запускає нові інструменти ШІ для розширення глобальної аудиторії

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська Новинарка SPEKA
17 червня 2024 2 хвилин читання

Тікток представив нові генеративні інструменти штучного інтелекту, включаючи настроювані цифрові аватари та функції мовного дублювання, розроблені для подолання мовних бар'єрів у маркетингу.

Про це повідомляє The Verge.

Одним з ключових нововведень є Symphony Digital Avatars, доступні у двох різновидах: стокові та на замовлення. Стокові аватари базуються на акторах різних національностей та мов і доступні для комерційного використання. Настроювані аватари створюються для конкретних творців або представників брендів, що дозволяє їм охоплювати іноземну аудиторію, зберігаючи при цьому певну подобу. Відео з цими аватарами будуть мати мітку «згенеровано штучним інтелектом».

Нові інструменти також включають Symphony AI Dubbing, глобальний інструмент перекладу, який дозволяє дублювати вміст більш ніж 10 мовами та діалектами, включаючи французьку, іспанську, португальську, німецьку та корейську. Цей інструмент автоматично визначає мову відео, транскрибує, перекладає та створює дубльоване відео обраною мовою.

Підписуйтеся на наші соцмережі

TikTok запускає нові інструменти ШІ для розширення глобальної аудиторії TikTok запускає нові інструменти ШІ для розширення глобальної аудиторії

Прикладом використання подібних технологій є MrBeast, який використовує багатомовну аудіодоріжку на YouTube для дублювання своїх відео різними мовами. 

Нові інструменти тіктоку включають можливість налаштовувати регіональні акценти, наприклад, британську чи американську англійську, а також інші діалекти. Демонстраційне відео з користувацьким аватаром показало, що ці аватари можуть виглядати досить природно.

@tiktoknewsroom

Introducing Symphony Digital Avatars, to help creators and brands captivate global audiences and deliver impactful messages in an immersive and authentic way. Check out our Newsroom to learn more.

♬ original sound - TikTok Newsroom

Компанія ще не надала інформації щодо структури ціноутворення на ці нові маркетингові інструменти ШІ, проте вони мають потенціал для значного впливу на глобальний маркетинг та комунікації на платформі.

Підписуйтеся на наші соцмережі

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Intel очікує $1 млрд доходу від програмного забезпечення до 2027 року

Вікторія Рудзінська 12 липня 2024 22:04

Microsoft готується до запуску Copilot в OneNote для аналізу рукописних нотаток

Вікторія Рудзінська 12 липня 2024 19:38

Facebook став найпопулярнішою соціальною платформою у світі

Олеся Дерзська 12 липня 2024 17:50

Флешмоб з Ice Bucket Challenge повертається через 10 років

Олеся Дерзська 12 липня 2024 14:15

З 25 по 28 липня у Києві пройде літній AI Startup Camp

Олеся Дерзська 11 липня 2024 15:26