Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

TikTok тестує ШІ для покращення пошукових результатів у застосунку

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська Новинарка SPEKA
14 травня 2024 2 хвилин читання

14 травня 2024 тікток розпочав тестування нової функції на своїй платформі, що використовує генеративний штучний інтелект для покращення результатів пошуку.

Про це повідомляє TechCrunch.

Фрагменти, створені штучним інтелектом, можна знайти за різними запитами, наприклад, за рецептами або порадами щодо покупок. Наприклад, для запиту «рецепт пудингу з насіння чіа» результати ШІ з'являються вгорі сторінки, і натискання на результат відкриває повноекранну сторінку з детальною відповіддю. Тікток зазначає, що ці результати відображаються, коли алгоритм вважає їх найбільш релевантними для запиту.

Підписуйтеся на наші соцмережі

На сторінці з поясненнями зазначається, що матеріал створений за допомогою ChatGPT. Водночас, функція поки що обмежена і не всі запити отримують відповіді від штучного інтелекту. Функція називається «Розумний пошук AI» і відрізняється від «пошукових виділень», які також відображаються у верхній частині результатів пошуку, але не позначені як створені ШІ.

Тікток продовжує вдосконалювати функції пошуку на своїй платформі. Минулої осені компанія почала тестувати додавання результатів пошуку Google на своїй сторінці результатів у додатку. Також було експериментовано з додаванням посилань на Wikipedia, IMDb та інші вебсайти безпосередньо на сторінку результатів пошуку.

Tікток намагається скористатися пошуковими звичками своїх молодих користувачів, які часто використовують додаток для пошуку ресторанів або рекомендацій продуктів, замість традиційних пошукових систем, таких як Google. Як і Google, тікток тепер покладається на результати, створені штучним інтелектом, розміщуючи їх над вмістом, створеним авторами.

Підписуйтеся на наші соцмережі

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Фестиваль ШІ-кіно відбувся у межах Одеського кінофестивалю: хто переміг

Владислав Паливода 20 годин тому

ШІ Gemini від Google буде транслювати Олімпійські ігри в Парижі

Вікторія Рудзінська 19 липня 2024 07:51

OpenAI показав мініверсію ШІ-помічника — GPT-4o minі

Олеся Дерзська 18 липня 2024 21:02

Meta не випустить свою мультимодальну модель Llama AI в ЄС через регуляторні труднощі

Вікторія Рудзінська 18 липня 2024 17:42

Застосунок Calmara на основі ШІ для скринінгу сексуального здоровʼя закрили у США

Владислав Паливода 18 липня 2024 13:54