Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

The New York Times заборонила використання свого контенту для навчання ШІ

Юлія Мирська
Юлія Мирська
15 серпня 2023 2 хвилин читання

На початку серпня 2023 року газета The New York Times (NYT) оновила умови надання послуг, заборонивши використання свого контенту для навчання систем штучного інтелекту, повідомляє ArsTechnica.

Нові умови забороняють використання матеріалів The New York Times, в які входять  статті, відео, зображення та інші дані, для навчання ШІ, без письмової згоди видання. 

У розділі 2.1 умов використання сайту NYT чітко вказано, що матеріал призначений для особистого некомерційного використання, а також що некомерційне використання не включає розробку програмного забезпечення, навчання систем ШІ та машинного навчання.

Також у розділі 4.1 наголошується, що без попередньої письмової згоди NYT не можна використовувати контент для розробки програмного забезпечення, навчання систем штучного інтелекту або машинного навчання.

Порушення цих обмежень може мати юридичні наслідки, зокрема цивільну, кримінальну та адміністративну відповідальність, а також санкції для користувачів та осіб, які сприяють їх порушенню.

Ці обмеження виникли через широке застосування інтернет-даних для навчання ШІ, через що виникають правові конфлікти. Більшість сучасних мовних моделей, таких як GPT-4 від OpenAI, Claude 2 від Anthropic, Llama 2 від Meta та PaLM 2 від Google, теж навчалися на великому обсягу даних, взятих з інтернету.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Американський регулятор перевірить співпрацю Microsoft та OpenAI

Богдан Камінський 11 годин тому

Уряди ЄС погодили правила регулювання систем ШІ

Юлія Мирська 9 грудня 2023 07:30

Google працює над проєктом Ellmann для розповіді історії життя користувачів

Артем Житкевич 9 грудня 2023 07:00

Регулятор Великобританії перевірить партнерство Microsoft та OpenAI

Артем Житкевич 8 грудня 2023 23:57

Акції Google зросли більш ніж на 5% після виходу нейромережі Gemini

Артем Житкевич 8 грудня 2023 22:10