Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Техногіганти запропонували величезні зарплати за роботу з ШІ

Анастасія Ковальова
Анастасія Ковальова Журналіст
20 серпня 2023 2 хвилин читання

На світовому ринку праці відбулися кардинальні зміни. Техногіганти почали пропонувати величезні зарплати кандидатам, які вміють працювати зі штучним інтелектом. Таких вакансій побільшало у чотири рази. Про це пише The Wall Street Journal.

Суми зарплат вражають. Компанії рівня Amazon, Meta чи Netflix пропонують річний заробіток до $900 тис. Головна вимога до кандидатів — розумітися на використанні генеративних алгоритмів ШІ, які здатні підсилити продуктивність команд і якість продуктів. Таких фахівців у світі дуже мало.

Які зарплати пропонують на вакансіях, пов’язаних із генеративним ШІ:

  • Netflix. Оплата посади менеджера продукту, орієнтованого на ШІ, якого шукають у цю компанію, становить приблизно $900 тис. Таку суму фахівець може заробити за рік.
  • Hinge. Компанія, яка розробила застосунок для знайомств, планує найняти віцепрезидента зі штучного інтелекту. Його зарплата за рік становитиме до $398 тис. Такий фахівець повинен розвивати ШІ-стратегію продукту.
  • Amazon. Компанія відкрила вакансію для старшого менеджера з прикладної науки та генеративного ШІ з прогнозованим рівнем заробітку до $340 тис.
  • Meta шукає інженера-дослідника генеративного ШІ з річною зарплатою $137 тис. При цьому компанія поставила вимогу — кандидата обиратимуть серед нещодавніх випускників коледжів.
  • Nvidia опублікувала вакансію для дослідника генеративного ШІ рівня джуніора та обіцяє зарплату від $156 тис. до $247 тис.

Нагадаємо, що Ерік Шмідт, колишній генеральний директор Google, оголосив про створення нового проєкту, який має на меті використовувати штучний інтелект для досягнення проривних результатів у науці, повідомляє Semafor.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

15 проєктів диджиталізації культурної спадщини України стали учасниками акселератора HATA hub

Олеся Дерзська 23 години тому

Майбутнє маркетингу та реклами — подкаст SPEKA «Що буде далі?» #5

Сергій Коноплицький 18 червня 2024 10:25

Apple конкурує з Meta, Microsoft, Google в пошуку найкращої ШІ-іконки

Олеся Дерзська 17 червня 2024 14:27

Європейці критикують норми ЄС про хмарні сервіси

Олеся Дерзська 17 червня 2024 12:28

Штучний інтелект уже замінив відділ з 60 копірайтерів

Олеся Дерзська 17 червня 2024 10:43