Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Tesla отримала позов до суду через систему «Автопілот»: у чому її звинувачують

Євген Муджирі
Євген Муджирі Випусковий редактор SPEKA
15 вересня 2022 3 хвилин читання

У Сан-Франциско власник електромобіля Tesla подав судовий позов проти компанії-виробника. У ньому він звинувачує саму компанію та її генерального директора Ілона Маска в тому, що вони «оманливим шляхом» продають розширені функції допомоги водієві «Автопілот», повідомляє The Verge.

У заяві стверджується, що Tesla та Маск обманювали та вводили споживачів в оману щодо поточних можливостей своєї технології ADAS (передова система допомоги водієві). В Tesla казали, що технологія постійно вдосконалюється і ось-ось вже зробить з електромобіля повністю самокерований автомобіль. Проте, всупереч неодноразовим обіцянкам Tesla, оголошені терміни «протягом кількох місяців або року» ніколи не наближалася до досягнення цієї мети.

Позивач Бріггс Мацко (Briggs Matsko) каже, що витратив 5 000 доларів на пакет у 2018 році, як і багато водіїв Tesla, які заплатили тисячі доларів за покращений автопілот. Це продавалося як попередник технології «Повного автономного водіння» (зараз цей додатковий пакет програмного забезпечення коштує 15 000 доларів), яка ще не готова.

У позові згадується термінологія функцій Tesla, включаючи назву Autopilot, а також публічні заяви та твіти Ілона Маска щодо вічно незавершеної системи Full Self-Driving. У ньому конкретно згадується заява Маска про те, що до 2018 року буде здійснена автономна поїздка по пересіченій місцевості США, а також його заява 2019 року про розміщення 1 мільйона роботаксі на дорогах: «Через рік ми матимемо більше мільйона повністю самокерованих автомобілів, програмне забезпечення... все».

У позові також стверджується, що Full Self-Driving та Autopilot не тільки некоректно представлені на ринку, але й небезпечні. Це вказує на такі випадки, як аварія 2018 року, коли Model X на автопілоті врізалася в бетонний бар'єр у Каліфорнії, убивши водія, або інша, коли Tesla на автопілоті врізалася в задню частину нерухомої пожежної машини, що викликало федеральне розслідування.

Нагадаємо, 23 жовтня Tesla випустила оновлення системи автономного керування Full Self-Driving (FSD) для електромобілів компанії. Але вже наступного дня Ілон Маск написав на своїй сторінці у Twitter, що компанія відкликає оновлення 10.3 і тимчасово повертається до версії 10.2.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Ютубер родом з України навмисне розбив автомобіль для перевірки детектора ДТП в iPhone 14

Вадим Добровольський 24 вересня 2022 09:43

Toyota закриває свій завод у росії, але залишається на місцевому ринку

Вадим Добровольський 23 вересня 2022 13:10

Nvidia представила чип Drive Thor із штучним інтелектом для безпілотних автомобілів

Вадим Добровольський 21 вересня 2022 12:10

$165 тисяч за речі Ілона Маска: його студентська подруга влаштувала аукціон

Катерина Венжик 18 вересня 2022 11:40

Ethereum Merge, Україна у топ-3 за використанням криптовалют, Starlink в Антарктиці. Ранкова SPEKA

Юлія Даниленко 16 вересня 2022 09:42