Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Телескоп Джеймса Вебба відкрив масивні та старі галактики, які не повинні були існувати

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
22 лютого 2023 2 хвилин читання

Вчені провели дослідження перших даних космічного телескопа Джеймса Вебба. Виявилось, що телескоп зафіксував далекі галактики, які виявилися набагато більшими й складнішими, ніж очікувалося.

Дослідники вивчали об'єкти, які знаходяться на відстані 13 мільярдів світлових років від Землі. Виявилося, що далекі галактики мають структуру та динаміку, яку вчені досі не розуміли. Галактики, знайдені на зображеннях телескопа Вебба, виявилися надзвичайно великими, а зірки в них занадто старими, пише Space.com.

Зокрема, знімки телескопа показали, що ці галактики мають різноманітні форми та структури, включаючи спіральні, еліптичні та неправильні форми. Також фахівці виявили, що далекі галактики мають значно більші маси, ніж було відомо раніше.

Вчені стверджують, що ці результати дають новий погляд на еволюцію галактик та наше розуміння Всесвіту загалом. Наприклад, вони можуть допомогти в розумінні того, які процеси відбуваються в далеких галактиках та як вони взаємодіють з іншими об'єктами у Всесвіті.

Крім того, дослідження підтвердили гіпотезу, що галактики виникають з невеликих груп зірок, які потім зливаються у більші структури. Вчені також заявили, що дослідження зможуть допомогти у розумінні того, як виникали та розвивалися перші галактики у Всесвіті.

Космічний телескоп Вебба дивував вчених й раніше. SPEKA повідомляла, що телескоп зробив вишукані зображення, які демонструють небачені раніше галактики у районі, відомому як Північний полюс екліптики.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
1
Прокоментувати
Владислав Башун 22.02.2023, 10:52
"Вчені також заявили, що дослідження зможуть допомогти у розумінні того, як виникали та розвивалися перші галактики у Всесвіті" 🤣 Ніхто й ніколи не буде знати, де насправді перші галактики. СМІ підкреслює жовтезну всього, що відбувається у світі. Фу, аж тршно...
Інші матеріали

Електромобілі знищують попит на нафту: дослідження RMI

Назарій Присяжнюк 16 годин тому

Дослідники з’ясували, що слони можуть розв’язувати головоломки — відео

Юлія Мирська 21 годину тому

NASA та ВПС США отримали перше аеротаксі Joby Aviation

Артем Житкевич 28 вересня 2023 21:12

NASA відкрила контейнер OSIRIS-REx зі зразками астероїда Бенну

Юлія Мирська 28 вересня 2023 12:16

Співавтори дослідження про надпровідник reddmatter намагаються відкликати свою статтю

Богдан Камінський 27 вересня 2023 15:55