Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Telegram на вимогу Apple почав блокувати російськомовні канали, що закликають до насильства — Дуров

Юлія Даниленко
Юлія Даниленко головна редакторка SPEKA
24 вересня 2022 2 хвилин читання

Павло Дуров повідомив, що на вимогу Apple адміністрація Telegram заблокувала на iPhone/iPad декілька російськомовних каналів, що закликали до насильства. Загальна аудиторія каналів, яких торкнулися запобіжні заходи — 80 тис. осіб. 

Ще декілька каналів отримали попередження про недопустимість такого контенту. Дуров зазначив, що адміністратори каналів мають максимально серйозно сприймати подібні попередження та намагатися робити все можливе, щоб порушення не повторювалися. Інакше їх канали будуть неминуче заблоковані у версіях Telegram, які розповсюджуються через App Store та Google Play. 
«Втеча в інші мобільні програми не допоможе їм уникнути обмеження доступу, оскільки будь-який інший мобільний застосунок так само, як і Telegram, буде зобов'язаний дотримуватися правил магазинів застосунків. У кращому випадку канали-порушники залишаться доступними у вебверсіях і версіях Telegram, завантажених безпосередньо з telegram.org. Однак це не стосуватиметься тих каналів, які порушать правила самого Telegram, а не правила Apple або Google», — пояснив Дуров. 

Він додав, що адміністрація видалила російськомовний канал, який після отримання попередження знову опублікував видалений пост, додавши до нього скриншот повідомлення від модераторів. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Держспецзв'язку захищатиме критичну інфраструктуру: що означає новий закон

Олександр Тартачний 2 години тому

Apple повністю відновила рекламу у Twitter

Катерина Колонович 3 години тому

Український ударний дрон успішно пройшов кілька випробувань

Катерина Колонович 4 години тому

Як працюють ІТ-фрилансери, що треба для збереження талановитих працівників та в чому полягає нова етика українського бізнесу: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович 20 годин тому

Semi від Tesla, суд над Google, криптобіржа у Telegram. Ранкова SPEKA

Руслан Сорока 3 грудня 2022 09:30