Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як маркетингове питання перетворилося на мультфільм: кейс Bickerstaff.495

Агенція Bickerstaff
Агенція Bickerstaff
6 грудня 2022 4 хвилин читання

Креативна агенція Bickerstaff.495 та бренд молочної продукції «ҐоКарпати» вирішили підтримати всіх українців та випустили анімаційний ролик, що закликає обʼєднуватися та любити одне одного.

Війна стала випробуванням для родин на міцність

День 24 лютого, який ми будемо памʼятати завжди, суттєво змінив побут усіх нас. Майже 8 млн українців були вимушені покинути свої домівки та переїхати в інші регіони країни у перші тижні повномасштабної війни. Студенти лишали гуртожитки, хтось переїздив цілими сім'ями у західні регіони, а деякі втратили дохід, тому також були вимушені шукати прихистку у друзів чи знайомих.

Будемо відвертими, часом жити з родичами складно, і ця проблема постала перед українцями особливо гостро. Брак простору, зміна побуту, порушення особистих кордонів, різниця поглядів та звичок, додайте до цього емоційну напругу, і ви отримаєте швидкодіючий динаміт. Через це почастішали побутові сварки, українці почали ображатись один на одного.

Цю історію ми й розказали в нашому мультфільмі про велику родину, де кожен має різні вподобання, та попри це, завжди любить своїх рідних та намагається бути кращим.

Для нас було важливо розповісти правду, про яку всі інші мовчать — про те, як ми сварилися, не могли порозумітися, але згодом все владнали і стали ще міцнішими та люблячими. Ми показали всю історію країни на прикладі однієї родини. І як в будь-якій родині, у всіх нас бувають непорозуміння і недоліки, проте ми змінюємося, прислухаємося, і любимо одне одного попри все.

Чому ми вирішили створити цей мультфільм

Все почалося з того, що до нас звернувся бренд «ҐоКарпати» із запитом: «Як комунікувати під час війни?». Після тривалих брейнштормів з усією нашою командою, ми вирішили зупинитись на ідеї створення мультфільму.

Так ми б найкраще донесли наше стратегічне повідомлення, адже відеомаркетинг сьогодні є одним з найбільш ефективних способів привернути увагу до послуги або товару, та й на українському медіаринку не так вже й багато якісних брендових анімаційних роликів.

Наша команда створила ідею. Далі ми визначили стилістику та характер наших персонажів разом з нашою талановитою ілюстраторкою Агатою Єгошиною. Згодом до нас приєднався ще Женя Велічев, який також допоміг відмалювати кадри, аби ми точно вклались в терміни.

Повноцінний короткометражний мультфільм ми випустили з допомогою анімаційної студії And Action. Вони допомогли нам його оживити, додати динаміки, настроїв. І у них це вийшло неймовірно круто. :) 

Ми дуже старались вкластись у терміни – для нас це було основною задачею і тут відчувалась максимальна віддача кожного члена команди. Перепоною стали екстрені відключення світла. Ілюстрації, що лягли в основу мультфільму, були немов гарячі пиріжки, що літали з рук в руки. Коли у когось зникав зв'язок, інший переймав естафету. Іноді навіть не треба було попереджень. Людина дві години не відповідає, отже, вона без світла, і завдання летить до наступного дизайнера. 

Процес створення мультфільму, від його ідеї до релізу, зайняв загалом чотири місяці. У такі відносно стислі терміни ми з командою інтенсивно працювали, щоб отримати ідеальний результат і, здається, у нас це вийшло! 

Ми зібрали багато позитивних відгуків про мультфільм. «Вперше насправді сподобалася реклама, не тільки сюжетом, який торкає душу, а й тим, як мультфільм намальований. Одразу видно, люди доклали зусиль, щоб ті, хто бачить цю рекламу, усміхнулися у такі сірі дні. Дякую вам!» — один із коментарів у YouTube. 

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Чарівник оживлення зображень: чим займається моушн-дизайнер і чому це важливо для реклами застосунків

Yuliya Nogovitsyna 12 годин тому

Транскордонні платежі, вбудовані фінанси та нова регуляторка: головні тренди українського фінтеху в 2023-му

Maksym Boronenko 27 січня 2023 17:55

Штучний інтелект та крипто: бурхлива суміш майбутнього

Anatolii Shynkarov 27 січня 2023 15:45

Гандури та абаї: як українські жінки завойовують IT-ринок Саудівської Аравії

Владислав Миронович 27 січня 2023 11:00

Розвиток маркетплейсу: робота з попитом та пропозицією контенту — що має бути першим?

Владислав Миронович 26 січня 2023 13:00