TAF Drones запускає хаб для реалізації “гаражних” інновацій на фронті
ТАF Drones, відомий виробник безпілотників з України з потужністю 25 000 одиниць на місяць, оголосив про запуск нового Defence Tech кластеру Innovation Hub, спрямованого на впровадження «гаражних» інновацій на фронті.
Про це повідомляє компанія ТАF Drones.
У січні 2024 року Михайло Федоров, віцепрем'єр-міністр з питань цифрової трансформації, оголосив про значний прогрес у розвитку інноваційного кластера Brave1, спрямованого на створення технологій для підтримки військових на полі бою. Понад тисяча розробок вже подані, і 481 з них отримали статус BRV1, що надає їм пріоритет у впровадженні в Сили оборони України.
Проте багато перспективних ідей залишаються без достатнього фінансування. За оцінками TAF Drones, кількість таких розробок перевищує кілька тисяч. Innovation Hub від TAF Drones створений для вирішення цієї проблеми, надаючи фінансування інноваціям та талановитим командам без великого досвіду у стартап-сфері.
Innovation Hub інвестує безпосередньо в інновації та винаходників, забезпечуючи ресурсами для швидкого переходу від концепції до виробництва. Використання ресурсів та експертизи TAF Drones дозволяє реалізувати навіть «гаражні» винаходи, які могли б ніколи не досягти фінішної лінії без такої підтримки.
Підписуйтеся на наші соцмережі
Олександр Яковенко
Засновник TAF Drones«Наш фокус – на інноваціях з «гаражів та окопів», які без нашої підтримки могли б так і залишитися лише мрією їх творців. Ми прагнемо, щоб кожна перспективна розробка швидко доходила до фронту, де вона може врятувати життя та сприяти перемозі. Наприклад, розробили плату донаведення на ціль, і тут треба 10-20 дронів розбити, щоб її протестувати, в тому числі на сумісність з автопілотом тощо. По закінченню розробки, технологія відповідно може використовуватись на всіх нових дронах – тобто є величезний споживач».
Особливості Defence Tech кластер Innovation Hub
TAF Drones має досвід та ресурси для швидкого переведення перспективних розробок у серійне виробництво та постачання на фронт.
Винахідники отримують доступ до виробничих потужностей TAF Drones для тестування та доопрацювання своїх технологій.
TAF Drones має команду досвідчених фахівців R&D центру, які можуть допомогти з розробкою та вдосконаленням нових технологій.
В першу чергу в Innovation Hub шукають технології, що створюють додаткову цінність FPV дронам.
Окремі напрямки, які зараз в пріоритеті:
- РЕБ-стійкі радіомодулі для FPV дронів;
- Системи донаведення на ціль;
- Локалізація виробництва компонентів для FPV;
- Розвиток технологій РЕБ і антиРЕБ.