Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Сюрприз до Дня святого Валентина. Топ популярних подарунків від Prom.ua

Христина Коновалова
Христина Коновалова journalist, editor
12 лютого 2023 3 хвилин читання

Напередодні 14 лютого українці активно готують приємні подарунки своїм половинкам. Цьогоріч закохані купують для близьких товари для енергонезалежності.

Рейтинг від Prom.ua до 14 лютого: українці купують смартфони та повербанки Рейтинг від Prom.ua до 14 лютого: українці купують смартфони та повербанки

Якщо ви ще не встигли приготувати сюрприз для близької людини, SPEKA пропонує обрати мобільну гарнітуру, смартфон чи налобний ліхтар. Більше варіантів — у рейтингу подарунків від маркетплейсу Prom.ua.

Портативна лампа, адаптер чи ліхтарик — топ сюрпризів від Prom.ua

Хтось може сказати, що енергонезалежні подарунки до Дня святого Валентина — це аж ніяк не романтично, але повербанк чи смартфон зараз дуже актуальні та потрібні під час відключення світла, тож такий сюрприз можна вважати проявом уваги та турботи. А якщо коханий чи кохана ще й квіти чи улюблений тортик подарують — свято валентинок точно вдалося! Тому варто подумати, який саме енергоефективний сюрприз може очікувати половинка, та обрати ідеальний подарунок. 

Що ж сьогодні у тренді? Аналітики Prom.ua кажуть, шо у топі найпопулярніших — ручні та налобні ліхтарі, середній чек на які становить 835 грн. Також актуальні портативні зарядні пристрої, на них українці у середньому витрачають 3100 грн. Крім того, закохані обирають мобільні гарнітури та навушники із середнім чеком у 1500 грн. 

А ще можна подарувати своїй половинці мобільний телефон або смартфон, середній чек на які дорівнює 6300 грн. Також покупці придивляються до портативних ламп та нічників. На ці товари українці витрачають у середньому 650 грн. У тренді й зарядні пристрої для портативної техніки (адаптери). Середній чек на такі товари — 680 грн. 

Якщо ж товари для енергонезалежності зовсім не до душі на День святого Валентина, можна обрати інструменти для апаратного манікюру або машинку для стрижки волосся. На ці сюрпризи українці готові витратити 800 грн та 1100 грн відповідно. 

Що робити, якщо подарунок не сподобається другій половинці

Так буває. Наприклад, хтось може мріяти про романтичну вечерю при свічках, а замість цього отримає налобний ліхтарик. Сто відсотків, що такі неприємні ситуації виникали у кожної пари. Щоб близька людина не ображалася, найкращий вихід — це гумор. Тому SPEKA підготувала меми на класичну тему подарунків — очікування та реальність. Покажіть ці мемчики коханому чи коханій, посмійтеся разом та приготуйте романтичну вечерю на двох.  

Рейтинг подарунків від Prom.ua: вгадайте бажання половинки та подаруйте своє кохання Рейтинг подарунків від Prom.ua: вгадайте бажання половинки та подаруйте своє кохання
0
Прокоментувати
Інші матеріали

В Англії заборонятимуть використання мобільних телефонів у школах

Юлія Мирська 20 лютого 2024 13:52

У Франції муніципалітет проголосував за заборону використання смартфонів у громадських місцях

Юлія Мирська 17 лютого 2024 19:00

Що подарувати на День усіх закоханих: топ 10 ідей для нього та для неї

Діана Полуніна 9 лютого 2024 08:00

Нове життя для старої техніки: 8 способів використовувати гаджети старих моделей

Олександр Тартачний 2 лютого 2024 09:00

Лідери App Store та Google Play: найпопулярніші застосунки 2023 року

Анна Нагорна 29 січня 2024 18:50