Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Supernova Airlines планує розширити повітряний флот до чотирьох літаків

Христина Коновалова
Христина Коновалова journalist, editor
25 січня 2023 3 хвилин читання

До початку повномасштабної війни авіакомпанія Supernova Airlines, що входить в групу Нова пошта, мала домовленості про експлуатацію Boeing 757. Але зараз авіаперевізник планує використовувати два літаки АН-26. Про це SPEKA розповів директор Supernova Airlines Ярослав Красножон.

Нагадаємо, нещодавно Supernova Airlines отримала сертифікат експлуатанта. Це надає право організувати власні вантажні рейси за кордоном вже навесні.

«Є певні процедури, які дозволять літакам здійснювати перевезення в тій чи іншій країні. Наприклад, перед тим, як здійснювати вантажні рейси, авіакомпанія має отримати сертифікацію на тип свого повітряного судна, щоб працювати в Україні. Літаки АН-26 його мають і наразі відповідають нашим потребам. Тому було вирішено спочатку отримати Сертифікат експлуатанта із вже сертифікованим літаком», — розповів нам Ярослав Красножон.

За його словами, для здійснення вантажних перевезень із США та Китаю АН-26 не підходить. Тому авіакомпанія продовжує пошук інших суден і буде займатись сертифікацією.

«До початку повномасштабної війни ми мали вже домовленості про експлуатацію Boeing 757. Проте власник літаків вимушено вийшов з угоди щодо лізингу, адже воєнні ризики виявились для нього неприйнятними. Ми розуміємо позицію власника, тримаємо зв'язок і обов'язково повернемось до перемовин після перемоги України», — пояснює Красножон.

За його словами, Supernova Airlines веде активний пошук літаків, які відповідають потребам: «На жаль, зараз спостерігається великий дефіцит вантажних літаків на міжнародному ринку. Деякі компанії чекають на свої літаки по кілька років, адже слоти на переобладнання пасажирських літаків у вантажні вже розписані до 2025-2026 року».

Згідно Повітряного Кодексу, для підтримки Сертифіката експлуатанта авіакомпанії потрібно мати мінімум два літаки – Supernova Airlines вже має два АН-26, що оформлені на правах лізингу.

«Зараз ми сконцентровані на пошуку ще двох додаткових літаків. І такий флот у чотири авіазасоби ми плануємо зберігати до кінця 2024 року. Подальше розширення нашого флоту буде залежати від попиту і обʼєму вантажів„, — говорить Красножон.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

У Києві з'явився коворкінг у одному з відділень «Нової пошти»

Руслан Сорока 7 лютого 2023 19:01

«Для запуску авіарейсів на двох літаках Boeing або Airbus потрібно п'ять мільйонів доларів» — директор Supernova Airlines Ярослав Красножон

Христина Коновалова 25 січня 2023 19:00

Supernova Airlines планує перевозити комерційні вантажі Нової пошти та гуманітарні грузи – Ярослав Красножон

Христина Коновалова 25 січня 2023 18:34

Supernova Airlines розраховує вийти на рівень беззбитковості як мінімум за три роки — Ярослав Красножон

Христина Коновалова 25 січня 2023 16:41

Найбільший у світі літак пройшов випробування, Україна закликає створити «Кібер ООН», Ілон Маск знову у суді. Ранкова SPEKA

Руслан Сорока 17 січня 2023 08:30