Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Supernova Airlines планує перевозити комерційні вантажі Нової пошти та гуманітарні грузи – Ярослав Красножон

Христина Коновалова
Христина Коновалова journalist, editor
25 січня 2023 2 хвилин читання

Зараз авіакомпанія Supernova Airlines підбирає оптимальний аеропорт для базування літаків, виходячи з технічних можливостей їх обслуговування. На час війни це точно буде європейський аеропорт, розташований близько до кордону з  Україною. Після перемоги літаки будуть знаходитися в українських міжнародних аеропортах «Бориспіль» та «Львів». Про це SPEKA розповів директор Supernova Airlines Ярослав Красножон.

Нагадаємо, нещодавно Supernova Airlines отримала сертифікат експлуатанта. Це надає право організувати власні вантажні рейси за кордоном вже навесні.

«Перші комерційні рейси заплановані вже на березень 2023 року. Ми опрацьовуємо графік та варіанти маршрутів, адже вони мають бути не тільки  доцільними, але й вигідними. Наразі планується, що ми виконуватимемо по декілька рейсів на тиждень», — говорить Ярослав Красножон.

За його словами, в умовах війни доставка вантажу з європейських аеропортів до України відбуватиметься наземними шляхами, а саме автомобільним транспортом

«Загалом, ми будемо перевозити як комерційні вантажі клієнтів Нової пошти Глобал, так і гуманітарні вантажі. В першу чергу — це товари першої необхідності, експрес доставка, тобто все те, що потребує терміновості.

Ми плануємо завантаження в обидва боки. Хочемо надавати швидку та надійну доставки посилок з усього світу для українців та бізнесу як в Україну, так і з України до інших країн", — пояснює Красножон.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

У Києві з'явився коворкінг у одному з відділень «Нової пошти»

Руслан Сорока 7 лютого 2023 19:01

Тривалість розмов у роумінгу «Київстар» зросла торік у 26 разів

Катерина Колонович 31 січня 2023 12:54

«Для запуску авіарейсів на двох літаках Boeing або Airbus потрібно п'ять мільйонів доларів» — директор Supernova Airlines Ярослав Красножон

Христина Коновалова 25 січня 2023 19:00

Supernova Airlines планує розширити повітряний флот до чотирьох літаків

Христина Коновалова 25 січня 2023 17:25

Supernova Airlines розраховує вийти на рівень беззбитковості як мінімум за три роки — Ярослав Красножон

Христина Коновалова 25 січня 2023 16:41