Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Український фешн-застосунок SUITSME увійшов до списку рекомендацій Apple у 44 країнах. За тиждень його завантажили майже 100 тис. разів

SPEKA Media
13 листопада 2021 2 хвилин читання

4 листопада 2021 року відбувся глобальний реліз симулятора , де віртуальних моделей можна вбирати в одяг від світових та українських брендів. Застосунок доступний в App Store та Google Play безкоштовно. Наразі його завантажили майже 100 тис. разів.

Гру створив український стартап Suits, що входить до міжнародного ІТ-холдингу Genesis. Розробники сподіваються, що їхній продукт не лише розважатиме користувачів, а й спонукатиме їх до відповідального шопінгу.

За даними ООН, індустрія моди відповідальна за 2-8% світових викидів вуглецю: щосекунди у світі утилізують один сміттєвоз із текстилем.

«Ми хочемо вплинути на цю моторошну статистику. У SUITSME люди можуть експериментувати зі стилем без шкоди для планети, вивчати свої смаки і не купувати зайві речі», — наголошує CEO стартапу Галина Єфремова.

В ігровій примірочній SUITSME розміщено 1700 позицій одягу від понад 100 брендів. Серед них українські виробники VOVK та Kachorovska, а також світові модні будинки Balenciaga, Gucci, Chanel, Valentino та інші. Користувачі можуть комбінувати речі, створювати луки для віртуальних моделей і брати участь у конкурсах щодо найкращого вбрання. Вподобаний одяг можна придбати на сайтах партнерів SUITSME. Невдовзі до асортименту планують додати вбрання від екологічних брендів, що працюють з інноваційними технологіями виробництва та рослинними матеріалами.

0
Прокоментувати