Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Суд США відмовив кінокомпаніям у вимогі розкрити дані користувачів Reddit

Артем Житкевич
Артем Житкевич
2 серпня 2023 2 хвилин читання

Федеральний суд США вирішив, що кінокомпанії не мають права вимагати від Reddit розкриття особистих даних користувачів Reddit, які обговорюють піратство на платформі. Про це повідомляє ArsTechnica.

Справа почалася у липні 2023 року, коли кілька американських кінокомпаній на чолі з Bodyguard Productions та Millennium подали до суду на Astound Broadband, власника інтернет-провайдерів RCN та Grande. 

Компанії звинувачують провайдера у тому, що він не робить достатньо для запобігання піратству у своїй мережі. Зокрема, кінокомпанії стверджують, що провайдер не застосовує жодних санкцій до своїх абонентів, які незаконно завантажують та розповсюджують фільми.

Для підтвердження своїх тверджень кінокомпанії посилалися на коментарі користувачів Reddit, які обговорювали питання піратства на платформі. Коментарі були залишені в кількох групах, таких як r/Piracy, r/BestTorrents та r/FullMoviesOnAnything.

Коментатори давали поради про те, як обрати найкращий торрент-трекер, як уникнути штрафу за порушення авторських прав та як знайти фільми високої якості.

Однак суд не погодився з аргументами кінокомпаній. Суддя Лорел Білер вирішила, що вимоги порушують право користувачів Reddit на анонімність, яке захищене Конституцією США. Суддя зазначила, що користувачі мають право висловлювати свою думку без страху переслідування.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Інтернет підкорив «чеширський» котик з неймовірною усмішкою

Дмитро Мухін 8 червня 2024 19:16

Акції Reddit зростають на 14% після партнерства з OpenAI

Вікторія Рудзінська 17 травня 2024 17:59

Reddit навчатиме штучний інтелект OpenAI

Владислав Паливода 17 травня 2024 08:39

TikTok подасть позов до суду, якщо Сенат США заборонить застосунок

Богдан Камінський 22 квітня 2024 19:55

Tesla вимагає від акціонерів повторно схвалити $56 млрд компенсації для Ілона Маска

Богдан Камінський 18 квітня 2024 09:37