Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Власний метавсесвіт, штучний інтелект для бізнесу та сервіс для спільної роботи: що презентувала Microsoft на Ignite 2021

SPEKA Media
3 листопада 2021 3 хвилин читання

2 листопада компанія Microsoft провела технологічну конференцію Ignite 2021 та представила понад 90 нових сервісів та оновлень. SPEKA обрала найцікавіші

Цифрові аватари та метавсесвіт у Mesh for Teams

Microsoft презентувала Mesh for Teams — рішення для спільної роботи та зустрічей у змішаній реальності. Інструмент створений на основі Microsoft Mesh та інтегрований у платформу Microsoft Teams.

Завдяки Mesh for Teams команди працюватимуть у загальному віртуальному середовищі з ефектом присутності, спілкуватимуться у чаті, обмінюватимуться документами та спільно використовуватимуть інструменти Teams.

Користувачі зможуть створити свій цифровий аватар або бути присутніми на зустрічах у вигляді вікна з відео, статичної картинки або просто поля з іменем. Компанії також створюватимуть власні імерсивні простори — метавсесвіти.

Впроваджувати рішення почнуть у першій половині 2022 року.

Нейромережа для Azure 

На конференції Microsoft також анонсувала OpenAI Service на базі своєї хмарної платформи Azure. Цей сервіс дасть хмарним клієнтам Azure доступ до мовних моделей нейромережі GPT-3. Azure OpenAI Service дозволить вирішувати низку бізнес-завдань — від автоматизованого оброблення клієнтських запитів до написання коду застосунків.

Наприклад, маркетингова компанія зможе використовувати алгоритми для розроблення оригінального контенту, а спортивний розробник застосунку для взаємодії з фанатами під час матчів зможе перетворити інформацію від коментаторів матчу у короткі тези про найяскравіші моменти гри.

Спочатку Azure OpenAI Service буде доступний лише за запрошенням: Microsoft поділиться сервісом із тими компаніями, які планують реалізувати сценарії, що базуються на етичних засадах використання штучного інтелекту.

  • Loop: застосунок для спільної роботи з Word, Excel, PowerPoint та Teams

Також Microsoft представила новий застосунок Loop для спільної роботи над документами. Він буде доступним у межах підписки Microsoft 365 та об'єднає можливості Word, Excel, PowerPoint та Teams.

Loop має три основні елементи: компоненти, сторінки та робочі ділянки. 

  • Компоненти — це окремі фрагменти контенту. Вони одночасно доступні у кількох застосунках та їх можна оновлювати у режимі реального часу. 
  • Сторінки — це окремі полотна, які можна використати для впорядкування компонентів Loop. Завдяки цьому можна вставляти та публікувати фрагменти, які були створені не у Loop. 
  • Робочі ділянки — це загальний простір, де можна відстежувати прогрес виконання завдань, додавати нотатки тощо.

Clippy повертається

Анімований помічник-скріпка з Office 97 Кліппі погодився вийти з пенсії. Ретро-стікерпак з'явиться у Microsoft Teams.

Раніше Кліппі був анімованим помічником в Office 97 та пропонував підказки щодо використання ПЗ. Деякі користувачі скаржилися, що він відволікає, тож у 2001 році Office XP вийшов без Кліппі.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Нейромережі показали відео та навчили грати у Minecraft

Наталія Миронова 19 годин тому

Елтон Джон випустив першу власну NFT-колекцію Rocket Man

Олександр Кульбачний 22 червня 2022 20:16

Microsoft обмежила доступ до суперечливого ШІ-інструменту для розпізнавання емоцій

Ольга Кротовська 22 червня 2022 12:41

Microsoft заборонила росіянам завантажувати Windows 10 та 11

Діана Полуніна 19 червня 2022 12:31

Пішла епоха: Microsoft припиняє підтримку Internet Explorer

Олександр Кульбачний 15 червня 2022 17:32