Згадуємо найцікавіші події 3 жовтня.
Комп'ютери не знають жодної з людських мов і навряд чи розуміють різницю між імпресіонізмом та вуличною фотографією. Однак можуть згенерувати за кілька секунд десятки фото або картинок за будь-якими названими характеристиками. SPEKA розповідає, як навчити алгоритми створювати зображення, яких не існувало раніше, і чому це вдалося зробити саме зараз.
Останнім часом представили кілька нейромереж, що створюють зображення за текстовим описом. Команда інженерів з машинного навчання з Meta пішла далі та створила алгоритм Make-A-Video, здатний створювати невеликі відеоролики за текстовим описом.
Люди звикли настільки сильно боятися штучного інтелекту, що навіть не помітили, як він став частиною їхнього життя. Ось вам найпростіший приклад: ми перестали обирати, що подивитися ввечері на YouTube чи Netflix і не так часто перемикаємо добірки у Spotify. Алгоритм штучного інтелекту аналізує наші вподобання та каже нам, що дивитися, що слухати, що купувати і так далі.
Група компаній Roosh, що належить підприємцю Сергію Токарєву, придбала міноритарну частку українського стартапа Neurons Lab, який розробляє рішення на базі штучного інтелекту. Деталі угоди не розголошують, але йдеться про суму з шістьма нулями, повідомляє Forbes.
Гра під назвою This Girl Does Not Exist створена нейромережею Midjourney. Це головоломка, в якій потрібно збирати пазли різних портретів.
Фотобанк Getty Images заборонив завантажувати та продавати зображення, згенеровані нейромережею.
Новий чип може здійснити революцію у сфері безпілотних автомобілів.
Дизайнер компанії з розроблення програмного забезпечення Deephaven втомився шукати стокові фото для постів про абстракції програмування або замовляти їх у художників. Тому вирішив замінити усі обкладинки картинками, згенерованими нейромережею DALL-E 2. Розповідаємо про досвід компанії, поради щодо генерації контенту та знаходимо відповідь на запитання, чи стане DALL-E 2 заміною фотобанкам, художникам та Photoshop.
На Київщині встановлять 258 додаткових камер із розпізнаванням облич у громадських місцях, щоб боротися із ДРГ. Про це повідомив начальник Головного управління Національної поліції у Київській області Андрій Нєбитов.
Модель штучного інтелекту, яку розробила компанія Meta, навчилася декодувати думки в слова. Про це повідомили в самій компанії, зауваживши, що при цьому використовують неінвазивні способи відстеження мозкової активності.
Онлайн-спілкування з клієнтами вже давно вийшло на якісно новий рівень. Значну роль у цьому відіграло впровадження компаніями чатботів. Абсолютно всі комунікації та пов'язані з ними бізнес-процеси можна інтегрувати у чатбот. Так доступ до послуг спрощується і водночас покращується клієнтський досвід.
У лютому, ще до початку повномасштабної війни, ми розмовляли з Володимиром Андрієнком, Head of Data & Research в Uklon. Тоді йшлося про те, як влаштовані послуги маркетплейсу поїздок, що у нього «під капотом». Сьогодні ми продовжуємо тему, до того ж є чудова нагода: нещодавно Uklon запропонував нові сервіси — Traffic Jam та ETA, створені на базі OSRM, що відкривають додаткові можливості не тільки для повсякденних перевезень, але й більш загально — для допомоги у захисті країни та майбутнього розвитку українських міст.
Згадуємо найцікавіші події 2 серпня.
Компанія MEGOGO взялася озвучувати кінострічки за допомогою штучного інтелекту. На платформі вже є кілька україномовних доріжок, озвучених у такий спосіб, розповіли у компанії виданню dev.ua.
Привіт! Наш сайт використовує cookies, щоб покращити досвід інтернет-користувачів.