Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Штучний інтелект як сервіс, інструменти Spring Cloud та міфи про зір і комп'ютери: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
12 лютого 2023 3 хвилин читання

«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою та кейсами з читачами SPEKA.

AI as a Service: як перетворити штучний інтелект на мейнстрим

У світі є багато сервісів, що працюють за моделлю підписки, коли користувач платить визначену суму й отримує необхідні йому послуги у хмарі. Штучний інтелект має всі шанси також перетворитися на подібний хмарний сервіс для всіх охочих. Детальніше про це розповідає Cергій Гузенко, власник та CEO компанії WEZOM.

Токсична продуктивність: як із нею боротися

Тривожність від того, що нічого не робиш, може бути проявом токсичної продуктивності — синдрому, що може призвести до суттєвого погіршення якості життя та професійного вигорання. Експерти психологічного сервісу Hold You пояснюють простими словами, що таке токсична продуктивність і як із нею боротися.

Чому і як ми мігрували з Notion на ClickUp: кейс Bypaul design studio

Міграція з одного сервісу на інший, особливо після довгого користування, — це завжди проблеми. Про свій кейс міграції з Notion на ClickUp розповідає Павло Футрук, засновник і арт-директор Bypaul design studio

10 міфів про роботу з комп'ютером і зір: пояснює офтальмохірург

Існує багато міфів про зір та роботу за комп'ютером. Чи мають вони під собою підґрунтя, які правдиві, а які ні, що робити, щоб зберегти зір, — про все у колонці офтальмохірурга, головної лікарки медцентру «Новий зір» Тетяни Петровської.

Просування посиланнями: що власникам інтернет-магазинів варто знати про лінкбілдинг

Більшість власників інтернет-магазинів у просуванні свого бізнесу роблять ставку на таргетовану рекламу і забувають при цьому про SEO. Але на довгій дистанції це дуже важливий інструмент. Один з його елементів — лінкбілдинг. Як з ним працювати, пояснює спеціаліст з контенту, маркетингу та SEO Володимир Жиляєв.

Як змінився IT-рекрутинг за час війни та як компанії залучатимуть спеціалістів у 2023 році

Війна суттєво вплинула на український ринок праці, зокрема в ІТ-сфері. Віра Новальнєва, Head of Talent Acquisition у компанії SmartyAds Team, розповідає, як ІТ-компанії у 2023 році шукатимуть співробітників

Інструменти Spring Cloud: практичний ґайд для розробників

Під час запуску Spring-програм у хмарі не обійтися без Spring Cloud. Він помітно спрощує та пришвидшує всі операції. Практичний ґайд за основними з них від Дмитра Чоломбитька, Full Stack Developer у NIX.

Як ШІ конвертує голос у текст: огляд сервісу Buzz

Одне із застосувань штучного інтелекту — транскрибування аудіо у тексти. Як це робити за допомогою програми Buzz, розповідає Кирило Єрмаков, автор телеграм-каналу AI-шня.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як агентству захистити результати своєї роботи: кейс із Campaign Manager 360

Поліна Кедіс 27 хвилин тому

Boston Consulting встановили, що ШІ не завжди спрацьовує

Артем Житкевич 15 годин тому

ChatGPT додає функцію перегляду вебсайтів

Артем Житкевич 16 годин тому

Джонні Айв та Сем Альтман обговорюють можливість створення «пристрою зі штучним інтелектом»

Артем Житкевич 17 годин тому

Гайд для інвесторів в український IT: рецепт ідеального пітчу від Мінцифри

Павло Осадчук 20 годин тому