Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Штучний інтелект випускає нескінченний серіал Nothing, Forever

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
3 лютого 2023 2 хвилин читання

Серіал Nothing, Forever транслюють на Twitch з 14 грудня безперервно. Усе, окрім закадрового сміху, у ньому створив штучний інтелект.

Штучний інтелект навчився створювати нескінченний контент. Просто зараз ви можете подивитися на Twitch серіал Nothing, Forever («Нічого, назавжди«), у якому сюжет, персонажів та діалоги вигадує ШІ. GPT-3 генерує сценарії, а Stable Diffusion — зображення, повідомляє Vice.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Персонажі нагадують анімаційні версії головних героїв серіалу «Сайнфельд». Але, на відміну від «Сейнфельда», дія відбувається у сучасному Нью-Йорку, а їхні голоси й тіла виглядають і звучать як роботизовані.

«Окрім обкладинки та сміху, який ви почуєте, — написав один із творців шоу на Reddit, — все інше генеративне, зокрема діалоги, мова, режисура (кадри, фокус на персонажі, тривалість кадру, тривалість сцени), рух персонажів та музика».

Трансляція змінюється на основі відгуків глядачів на Twitch. «Шоу може змінюватися, і розповідь фактично розвивається залежно від аудиторії», — розповів співавтор серіалу Скайлер Хартл в інтерв'ю Vice.

Нагадаємо, що раніше SPEKA розбиралася, як у майбутньому ШІ вплине на ринок праці та економіки. Чи залишить ШІ без роботи цілі професії, чи, можливо, завдяки йому виникнуть нові спеціалізації.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Китай ставить на паузу регулювання штучного інтелекту

Сергій Коноплицький 3 години тому

Alphabet хоче купити кібербезпековий стартап Wiz

Олеся Дерзська 15 липня 2024 17:06

Google Gemini втрутився до користувацького PDF-файлу

Олеся Дерзська 15 липня 2024 16:23

Революція у веб-дизайні: 5 сайтів, створених за допомогою штучного інтелекту

Oleksii Udovenko 10 липня 2024 19:35

Що таке агенти штучного інтелекту

Олександр Тартачний 9 липня 2024 09:00