Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Штучний інтелект та вебдизайн: ідеальна комбінація, яка заощадить ваш час?

Tatiana Murray
Tatiana Murray менеджер зі співпраці з партнерами у TemplateMonster
25 березня 2023 7 хвилин читання

Коли йдеться про вебдизайн, більшість досі думає про людину, яка сидить за комп'ютером та щось друкує протягом дня. Однак є інший спосіб підійти до цього процесу. Ви можете застосувати різноманітні програми, які автоматизують процес створення вебсайту. Ці програми можуть використовувати як веброзробники, так і звичайні користувачі, хоча деякі можуть вважати їх не ідеальним рішенням для розроблення онлайн-вмісту. Тому сьогодні ми обговоримо, чи варто впроваджувати штучний інтелект у вебдизайн.

Штучний інтелект та вебдизайн: ідеальна комбінація, яка заощадить ваш час? Штучний інтелект та вебдизайн: ідеальна комбінація, яка заощадить ваш час?

Кілька слів про вебдизайн та штучний інтелект

ШІ адаптується до багатьох галузей, і вебдизайн не виняток. Його використовують для створення дизайну, на який людина може витратити місяці. До того ж штучний інтелект може проаналізувати ваш бізнес, визначити найбільш релевантний вміст для аудиторії та оформити це у візуально привабливий спосіб, який перетворить відвідувачів на клієнтів.

А що ж з цього найкраща частина? Вам не обов'язково бути програмістом чи дизайнером, щоб використовувати штучний інтелект. Вам знадобляться лише деякі базові знання про простори інтернету.

Автоматизація рутинних вебдизайн-завдань та можливість витрачати час на креативний підхід

Автоматизуючи повторювані завдання, штучний інтелект здатен кардинально змінити наш підхід до вебдизайну та звільнити більше часу для творчого та стратегічного мислення.

Інструменти та технології на основі штучного інтелекту можуть не тільки пришвидшити процес, але й забезпечити новий рівень ефективності та точності. Вони революціонізують вебдизайн, змусивши нас забути все, що ми знали про нього до цього (від створення концепцій дизайну до оптимізації продуктивності вебсайту). Тому розберімося, яким чином штучний інтелект може позбавити вас необхідності виконувати повторювані завдання.

Одним із найбільших плюсів використання штучного інтелекту для автоматизації повторюваних завдань вебдизайну є його підвищена ефективність і точність. Він допомагає чітко й точно виконати завдання, на які вебдизайнер із плоті та крові витратив би набагато більше часу. Це не тільки економить час, але й знижує ризик того, що ви припуститеся помилок, та підвищує загальну точність процесу проєктування.

До того ж, автоматизуючи повторювані завдання, ШІ звільняє більше часу для дизайнерів, аби в них була можливість зосередитися на творчих і стратегічних аспектах вебдизайну. Це дозволяє мислити нестандартно та винаходити інноваційні рішення для складних проєктних завдань, а не загрузнути у рутинних завданнях.

Аналіз даних для більш персоналізованих та ефективних вебдизайн-рішень

Ще одна перевага використання штучного інтелекту для автоматизації повторюваних завдань вебдизайну — це можливість персоналізувати роботу користувача. Він може аналізувати дані та поведінку користувачів, щоб створювати власні дизайнерські рішення, які відповідають конкретним потребам і вподобанням окремих користувачів. Наприклад, це може стосуватися такої теми, як-от адаптивний дизайн сайту. Це сприяє кращому залученню користувачів, підвищенню рівня задоволеності клієнтів та покращенню загальної продуктивності вебсайту.

Покращення досвіду взаємодії з сайтом

Чатботи зі штучним інтелектом здатні відповідати на запити користувачі набагато швидше та змінити весь підхід до UX

Після того як ви активуєте чатбот на своєму вебсайті, він почне взаємодіяти з користувачами, розуміючи настрій клієнтів та їхні вимоги за допомогою когнітивного аналізу. А за допомогою керованих та некерованих стратегій deep learning та машинного навчання він також буде аналізувати минулі розмови з відвідувачами.

До того ж можна долучитися до створення індивідуальних розмов, аби отримати більше ясності щодо вимог клієнтів. Це також допоможе відповісти на запитання у три-п'ять разів швидше за допомогою чітко визначених рішень у формі пропозицій та процедур.

Таким чином, чатботи можуть допомогти багатьом компаніям полегшити їхню взаємодію із клієнтами. Вони переосмислюють значення UX, не лише надаючи онлайн-користувачам необхідні послуги, але й перенацілюючи їх відповідно до їхньої історії пошуку. Тобто завжди є шанс збільшити продажі, згенерувати якомога більше потенційних клієнтів та знайти тих, хто перебуває у пошуку якісних товарів і послуг.

Зменшення кількості помилок та збільшення швидкості веброзроблення

Згодом вебдизайн може майже повністю управлятися штучним інтелектом або подібними системами автоматизації. Під час розроблення вебсайту має багато переваг, зокрема:

  • швидкість (ШІ може створювати вебсайти швидше, ніж люди, і з меншою кількістю помилок у коді);
  • точність (штучний інтелект здатний створювати вебсайти з мінімальною кількістю помилок);
  • узгодженість (якщо ви правильно введете всі свої дані в систему та надасте їй приклад вебсайту, який демонструє, що саме ви хочете від зовнішнього вигляду вашого нового сайту, тоді він використовуватиме свої алгоритми та можливості штучного інтелекту для повторення оригінального дизайну).

Автоматизований вебдизайн — це тенденція, яка буде поширюватися

Загалом ШІ має багато переваг перед реальними вебдизайнерами. Наприклад, він може створювати кілька дизайнів за рекордно короткий час, він не нудьгує й не відволікається, переглядаючи якісь огляди чи відео про котів на YouTube, а його помилки рідше викликають збентеження.

Тільки за останні кілька років автоматизований вебдизайн використовували такі компанії, як Google і Microsoft для створення вебсайтів для своїх клієнтів. Ці вебсайти створили за допомогою технології ШІ, відомої як deep learning (тип машинного навчання).

Deep learning містить передання даних у нейронну мережу, систему штучного інтелекту, змодельовану за подобою мозку тварин, аби вона могла вивчати шаблони в даних і робити прогнози щодо того, що може статися далі на основі цих шаблонів (коли йдеться про вебдизайн, то це стосується якомога кращого підходу до створення вебсайту). Результатом є алгоритм із достатньою потужністю прогнозування для того, щоб він міг автономно створювати нові вебсайти без будь-якого втручання людини.

Висновки

З розвитком штучного інтелекту та інших інструментів автоматизації вебдизайнери можуть опинитися у такому становищі, коли для них стане менше робочих місць, ніж будь-коли раніше. Однак це не обов'язково погані новини для тих, хто хоче заробляти у цій галузі. Як ми вже побачили з багатьма іншими галузями, люди завжди будуть творити більше, аніж будь-які машини. До речі, якщо вам потрібні помічники для додавання власного штриха до онлайн-проєктів, то ви завжди можете звернутися по допомогу до TemplateMonster диджитал маркетплейс та придбати високоякісні шаблони сайтів. Дякуємо за прочитання!

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Opera посилює співпрацю з Google для впровадження ШІ

Владислав Паливода 13 годин тому

Як запітчити медіа на кшталт Tech.eu та Reuters: 11 порад від журналістів

Катя Бохинська 17 годин тому

Улітку школярі та студенти зможуть у Львові вивчити базові ШІ-технології

Кіра Іванова 17 годин тому

Працевлаштування та освіта: як допомогти ветеранам?

Olga Sukhorukova 18 годин тому

Netpeak розповість про технології Cloud Marketing та AI вже 30 травня

Кіра Іванова 18 годин тому