Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Штучний інтелект та крипто: бурхлива суміш майбутнього

Anatolii Shynkarov
Anatolii Shynkarov ITFreedom Founder
27 січня 2023 6 хвилин читання

Штучний інтелект і криптовалюти стають дедалі тісніше пов'язаними. І ця комбінація технологій активно розвивається — ШІ швидко стає рушійною силою технології блокчейн.

Мене звати Анатолій Шинкаров, я засновник компанії ITFreedom, і в цій статті ми поговоримо про те, чого очікувати від бурхливої комбінації ШІ та крипти, як це працює і що означає для майбутнього системи.

ШІ та криптовалюти: чого очікувати?

Штучний інтелект і крипто існують вже досить давно, але особливо тісно співпрацювати  між собою вони почали останніми роками. Штучний інтелект — це потужна технологія, яка використовує алгоритми та машинне навчання для прийняття рішень та аналізу даних. Криптовалюта — це цифровий актив, який використовує криптографію для захисту транзакцій і відкриває нові можливості для інвесторів.

Поєднання штучного інтелекту та криптовалют призвело до створення цілої низки нових інструментів і сервісів. Це автоматизовані торгові боти, автоматизоване управління портфелем та інтелектуальний аналіз транзакцій. Цей софт покликаний допомогти інвесторам приймати кращі рішення про те, коли і як інвестувати.

Очікується, що найближчим часом ця комбінація технологій стане ще більш взаємопов'язана. З розвитком ШІ розширюватиметься і спектр інструментів та послуг, доступних для криптоінвесторів. Наприклад, очікується, що автоматизовані торгові боти стануть ще більш досконалими і зможуть приймати більш обґрунтовані рішення про те, коли купувати і продавати криптовалюту, тим самим полегшивши трейдинг для користувачів криптовалютних бірж..

Також очікується, що управління портфелем на основі штучного інтелекту стане більш доступним, що дозволить інвесторам краще вирішувати, в які монети інвестувати і коли. Аналіз транзакцій на основі ШІ має стати більш досконалим, що дозволить інвесторам краще розуміти закономірності і тенденції на крипторинку.

Я пропоную вам розглянути декілька основних продуктів окремо в наступних параграфах:

Підписуйтеся на наші соцмережі

Як працює штучний інтелект і трейдинг?

ШІ і торгівля криптовалютою йдуть пліч-о-пліч. Торгові боти зі штучним інтелектом призначені для аналізу криптовалютного ринку та прийняття рішень щодо купівлі та продажу монет. Ці боти можуть бути запрограмовані слідувати певним стратегіям, наприклад, купувати і продавати на основі технічних індикаторів або слідувати певним тенденціям на ринку.

Однак ШІ не завжди може бути успішним. Стабільність і курс криптовалют також залежить від інформаційних факторів (частіше за все). Нещодавні «несподівані» падіння основних бірж і токенів це продемонстрували. Штучний інтелект не може розуміти і аналізувати людський фактор, і поки що це є проблемою.

Отже, ця технологія могла б бути кращою. Але більшою мірою це стосується «відомих монет». Сотні альткоїнів менш схильні до таких факторів. І тому більш відкриті для контролю ШІ.

Втім, є й інша сторона, позитивна. Торгові боти зі штучним інтелектом можуть приймати обґрунтовані рішення швидше, ніж трейдери-люди, що дозволяє інвесторам скористатися ринковими можливостями, як тільки вони з'являються.

Боти також можуть коригувати свої стратегії на основі ринкових даних у режимі реального часу, що дозволяє їм приймати більш обґрунтовані рішення про те, коли купувати і продавати. Використовуючи ШІ і ботів для торгівлі криптовалютою, інвестори можуть скористатися ринковими можливостями і укладати більш прибуткові угоди.

Аналіз криптовалютних транзакцій за допомогою ШІ

Аналіз криптовалютних транзакцій — це процес використання штучного інтелекту для аналізу транзакцій на криптовалютному ринку. Аналіз може допомогти інвесторам виявити закономірності та тенденції на ринку і приймати більш обґрунтовані рішення. Ця система також може допомогти інвесторам виявити потенційні шахрайства або ризики для безпеки і вжити заходів для захисту своїх інвестицій.

Ринок DeFi може продемонструвати це особливо наочно. Зокрема, процес IDO є найбільш вразливим до хакерських атак і шахрайських схем. Наприклад, атака sniping-ботами — один з найпопулярніших способів злому під час розміщення на децентралізованих біржах.

Тисячі ботів одночасно намагаються купити токен першими за найнижчою ціною. В той час як чесні інвестори та спільнота просто не встигають це зробити. Таким чином, ліквідність і довіра до проекту знищуються за лічені секунди.

ШІ може виправити цю ситуацію. Достатньо лише відстежити неадекватну тенденцію масової скупки токенів і заблокувати такі транзакції.

ШІ для прогнозування цін на криптовалюту

Як випливає з назви, інструменти прогнозування цін на основі штучного інтелекту призначені для аналізу крипторинку і прогнозування вартості монет. Поки що ця технологія менш популярна, ніж інші.

При цьому важливо пам'ятати, що прогнози ШІ не завжди точні. Хоча інструменти на основі штучного інтелекту можуть надати цінну інформацію про крипторинок, вони можуть ненадійними і припускатися помилок. Дослідження та розуміння ризиків, пов'язаних з прогнозуванням цін, є дуже важливими.

Висновок

Штучний інтелект і криптовалюти швидко переплітаються, а технологія тільки продовжує розвиватися. Інструменти та сервіси на основі штучного інтелекту стають все більш популярними серед інвесторів, трейдерів і навіть випадкових користувачів криптовалют, дозволяючи їм приймати більш обґрунтовані та швидкі рішення.

У цій статті я розглянув деякі з найпопулярніших застосувань ШІ в криптовалюті, такі як автоматизовані торгові боти, прогнозування цін та інтелектуальний аналіз транзакцій. Крім того, варто відзначити, що останнім часом з'являється все більше і більше Web 3.0 проектів, присвячених дослідженню і впровадженню ШІ. Щоб уникнути зайвої реклами, я обійдуся без назв. Але це можна легко перевірити за допомогою кількох пошукових запитів.

Зараз саме час почати вивчати можливості ШІ та криптовалюти і відкривати для себе майбутнє.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Intel очікує $1 млрд доходу від програмного забезпечення до 2027 року

Вікторія Рудзінська 12 липня 2024 22:04

Microsoft готується до запуску Copilot в OneNote для аналізу рукописних нотаток

Вікторія Рудзінська 12 липня 2024 19:38

З 25 по 28 липня у Києві пройде літній AI Startup Camp

Олеся Дерзська 11 липня 2024 15:26

Ринок генеративного ШІ в медицині зросте до $22 млрд у найближчі роки — прогноз

Вікторія Рудзінська 11 липня 2024 13:16

LG представила ШІ-рішення для цифрових дисплеїв

Вікторія Рудзінська 11 липня 2024 12:38