Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Штучний інтелект створив стартап, який став прибутковим за тиждень

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
30 березня 2023 2 хвилин читання

Португальський стартапер та інженер Жоао Феррао дос Сантос призначив чатбота GPT-4 генеральним директором новоствореного стартапу.

Сам стартапер став помічником генерального директора і виконував всі команди ШІ, навіть якщо вони могли зашкодити компанії. Лише за тиждень від початку експерименту штучний інтелект знайшов інвесторів і почав продажі, повідомляє AIN.UA.

Після створення стартапу Жоао Феррао дос Сантос вирішив приділяти лише одну годину на день для розвитку бренду. Задум полягав у тому, що штучний інтелект має сам вирішувати, чим повинна займатися компанія, як вона буде називатися та розвиватися.

ChatGPT вирішив відкрити магазин електронної комерції. Оскільки мета цього проєкту — зробити штучний інтелект максимально впливовим, то продукт також мав бути розроблений за допомогою штучного інтелекту. Тому ШІ вирішив торгувати екофрендлі-футболками зі згенерованими нейромережею принтами.

ChatGPT назвав стартап AIsthetic Apparel та написав 10-етапний бізнес-план розвитку. У ньому він запропонував створити інтернет-магазин на Shopify, а також налагодити співпрацю з компанією Printful, яка б друкувала принти. Зображення для футболок мав створювати Midjourney, підказки для якого також генерував ChatGPT.

Крім того, штучний інтелект порадив знайти додаткові інвестиції, на додаток до $1000, які погодився інвестувати його заступник Жоао Феррао дос Сантос. Загалом вдалося залучити ще $2500 в обмін на 25% компанії.

ChatGPT встановив ціну на футболки своєї компанії на рівні 35 євро за штуку, пояснивши це тим, що проект уже став вірусним у мережі. На четвертий день експерименту бренд AIsthetic Apparel запустив онлайн-продаж футболок. 

ChatGPT також оцінив, що наразі вартість бренду становить 4 млн євро. Як він пояснив, ця сума «враховує здорову маржу, широкий розмір ринку і стрімке зростання інтересу до нашого бренду». 

Нагадаємо, що відомий український кухар Євген Клопотенко залучив ChatGPT до створення страв для званої вечері.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

ChatGPT згенерував недійсні судові справи для юриста з США

Кіра Іванова 22 години тому

Нескінченний стрим Спанч Боба

Ганна Гілова 28 травня 2023 11:32

The Washington Post сформувала команди, відповідальні за ШІ

Ольга Горбенко 28 травня 2023 09:38

Засновник Djinni створив Телеграм-канал з вакансіями стартапів

Кіра Іванова 27 травня 2023 09:00

TikTok тестує ШІ-чатбот Таkо на деяких ринках

Ольга Горбенко 26 травня 2023 20:40