Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

ШІ обманює світ зірок: як Емілі Пеллегріні водить за ніс знаменитостей та мільярдерів

Аліса Ші
Аліса Ші Редактор AI club Intelix
9 січня 2024 2 хвилин читання

В епоху технологій нас оточує світ ілюзій. Нове обличчя цієї цифрової магії — 21-річна італійська красуня Емілі Пеллегріні. Але за цією гарною обкладинкою ховається не реальна людина, а штучний інтелект, який спритно обманює сотні тисяч підписників в Instagram.

Сторінка Емілі в Instagram Сторінка Емілі в Instagram

Ідеальний світ Емілі в Instagram

На Fanvue Емілі підкорює світ своєю ідеальною вигаданою історією. Пости про її розкішний спосіб життя, нові вбрання та відверті фото спричинили галас і принесли  авторам майже $10 тис. за шість тижнів. 

Емілі Пеллегріні Емілі Пеллегріні

Зірки футболу, бійці ММА та мільярдери піддалися на ілюзії Емілі, і, за даними Fanvue, знаменитості активно надсилають їй запрошення на побачення, а один анонімний футболіст запитав: «Як це можливо, щоб у такої красивої жінки не було хлопця?».

Незважаючи на успіх, автори Емілі занепокоєні щодо можливого зловживання технологією штучного інтелекту і попередили про її потенційну небезпеку.

Емілі Пеллегріні Емілі Пеллегріні

Fanvue: конкурент чи нова загроза?

Платформа Fanvue може задати новий тренд в онлайн-індустрії, конкуруючи не лише зі справжніми інфлюенсерами, а й з такими популярними сервісами, як OnlyFans.

Fanvue планує розвивати свої можливості, використовуючи нові технології, як-от чатботи та голосові клони, щоб ефективніше імітувати взаємодію та створювати ілюзію живого спілкування.

Висновок

Емілі Пеллегріні стала символом ілюзії та обману, кинувши тінь невизначеності на світ онлайн-знаменитостей і поставивши питання про етичність та безпеку майбутнього використання технологій штучного інтелекту. Чи готові ми прийняти цей новий рівень віртуальної реальності?

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Стратегії укладання договорів: ключові принципи та ефективні підходи

Іван Бєдний 4 хвилини тому

Шлях Польщі до європейських грантів: лайфхаки та рекомендації для України

Світлана Бовшовська 3 години тому

Google AI радить їсти каміння: як компанія бореться з дивними відповідями ШІ

Вікторія Рудзінська 10 годин тому

ЗСУ планують широко впроваджувати ШІ

Владислав Паливода 26 травня 2024 10:00

Як штучний інтелект трансформує лікування захворювань очей

Владислав Миронович 24 травня 2024 17:57