Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Освітні проєкти #stop_sexтинг та «Час поговорити» представили нові навчальні ресурси для батьків та освітян до Міжнародного дня захисту дітей

Марія Макуха
Марія Макуха Редакторка стрічки новин
1 червня 2022 2 хвилин читання

Команда освітніх проєктів #stop_sexтинг та «Час поговорити» представили нові інформаційні та навчальні ресурси для батьків та освітян до Міжнародного дня захисту дітей.

Під час війни багато родин залишилися без роботи та фінансових збережень. Часом така ситуація може спонукати дітей до пошуку можливостей заробити легкі гроші у мережі, наприклад, через створення інтимного контенту чи допомогу злочинцям у наведенні авіаудару на інфраструктурні об'єкти чи інші дії за гроші. За статистикою Internet Watch Foundation, у найбільшій категорії ризику щодо запитів на створення інтимного контенту є дівчата 11-13 років. А коригування вогню окупантів є злочином в Україні і карається позбавленням волі до 15 років.

Під час війни багато соціальних контактів серед дітей та дорослих було розірвано, тож діти більше спілкуються онлайн та шукають в інтернеті нових друзів. Тим часом в інтернеті дуже багато насильницького контенту, який не лише впливає на поведінку дітей, а й може їх травмувати на все життя. Тому дуже важливо, аби батьки та вчителі знали, як обмежити час дитини в інтернеті та доступ до шкідливого контенту в мережі.

Проєкт «Час поговорити» запустив безкоштовне навчання про те, як проводити зустрічі соціальної та психологічної допомоги для батьків, вчителів та волонтерів.

Саме батьки та освітяни, у яких є сила та психологічний ресурс, можуть бути надійним захистом для дітей. Тому команда запрошує батьків та вчителів попіклуватися про себе та у День захисту дітей зареєструватися на навчання «Час поговорити», аби самим бути в ресурсі та підтримати батьків поруч.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Meta запускає сповіщення AMBER в Instagram для пошуку зниклих дітей

Наталія Миронова 1 червня 2022 17:41

Російські окупанти відключили мобільний зв'язок та інтернет на окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей

Роман Судольський 1 травня 2022 10:15

Що незаконне в офлайні, незаконне і онлайн. ЄС змусить Big Tech боротися з пропагандою та маніпуляціями

Дарина Куденко 25 квітня 2022 16:37

Що таке Starlink та як ним користуватися: відповіді на найпоширеніші запитання про термінали Ілона Маска

Наталія Миронова 25 квітня 2022 13:06

Що з чебурнетом? Чи зможе російська влада ізолюватися від світу

Дарина Куденко 18 квітня 2022 17:15