Як стартапам економити кошти, що сприяє кар'єрному зростанню розробника і як працює український бізнес в умовах війни
«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою і кейсами з читачами SPEKA.
Розповідаємо, про що говорили у «Спільноті» у червні.
Цього тижня менеджер з фінансового моделювання міжнародного холдингу TECHIIA Нік Зионг підготував покрокову інструкцію для стартапів, які шукають способи утримати компанію на ринку та вразити інвесторів. Водночас Антон Верховодов підказав, що їм допоможе зекономити гроші.
Країні потрібен успішний малий та середній бізнес, тому, якщо знаєте, як допомогти молодим підприємцям, пишіть на пошту SPEKA: i.hoiuk@speka.media. 👉Засновник Upturn Digital Agency Костянтин Лособик розповів, як війна вплинула на його компанію, що змінилося у роботі і що вони робитимуть далі, аби врятувати бізнес.
А наша команда тепер ділить офіс на Майдані з кількома іншими організаціями. Об'єднуємося, щоб стати сильнішими.
Cпівзасновниця і CEO Scalarr Інна Ушакова описала підхід до організації волонтерської роботи, який вони використали у Help Kharkiv.
Ми й раніше писали про те, як айтівці застосовують свої скіли у волонтерстві, намагаючись не примножувати хаос, а позбуватися його, допомагаючи точково і швидко.
Engineering Manager в Innovecs Марія Ковалівська розповіла про те, що сприяє кар'єрному зростанню розробника.
А ви більше фокусуєтеся на розвитку hard чи soft skills?
Окрім того, ви можете дізнатися про те, як ІТ-бізнесмени долучаються до спільної боротьби, а також створюють чатботи, щоб люди могли перевірити стан свого житла (у Харкові).
Якщо хочете стати частиною спільноти, щоб ділитися досвідом із читачами SPEKA, пишіть на пошту i.hoiuk@speka.media і пропонуйте нам свої теми.