Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

CEO Petcube Ярослав Ажнюк став партнером і співзасновником стартапу Fuel Finance

SPEKA Media
16 грудня 2021 2 хвилин читання

Відомий український підприємець Ярослав Ажнюк оголосив про те, що приєднується до стартапу Fuel Finance як партнер і кофаундер. Він допоможе розвивати продукт і масштабувати бізнес на західні ринки.

Fuel Finance створює хмарне програмне забезпечення і надає послуги з управління фінансами для малого і середнього бізнесу. Компанію заснувала Альона Мисько у 2019 році. У проєкту вже понад 100 клієнтів, зокрема MacPaw, Saga Development, Awesomic, Delfast та інші.

Альона Мисько та Ярослав Ажнюк Альона Мисько та Ярослав Ажнюк

Протягом останнього року компанія Ажнюка Petcube, яка розробляє гаджети та софт для домашніх тварин, користувалася продуктом Fuel Finance як клієнт. За словами Ажнюка, він шукав зручний фінансовий інструмент, який став би альтернативою фіндиректору і таблицям. Підприємець пише, що вдесятеро щасливіший з Fuel, ніж з фінансовим інструментом, який використовував до цього. «Зважаючи на те, що 9 із 10 стартапів та МСБ, з якими я спілкувався, потребують суттєвих покращень в управлінні фінансами, я впевнений, що ми зможемо побудувати цікавий бізнес», — пише Ажнюк.

Засновниця Fuel Finance Альона Мисько розповідає, що Ажнюк консультував проєкт протягом 2021 року. «За цей період я зрозуміла, що у нас збігаються не тільки цінності, а й аналітичний підхід до управління бізнесом», — пише вона. За рік співпраці Мисько та Ажнюка дохід Fuel Finance зріс утричі, а частка американських та європейських клієнтів перевищила 40%. 

За словами Мисько, натепер ключовий продукт Fuel Finance — це пакет із місячною підпискою, який складаться з двох частин:

  • 1
    Технологічний продукт, подібний до ERP-системи, де все зібрано в одному місці. Фінансові та операційні показники бізнесу, графіки та дашборди. Все це допомагає підприємцям ухвалювати швидкі бізнесові рішення. 
  • 2
    Фінансові менеджери, які кастомізують технологічний продукт, реагують на зміни у бізнесі та надають рекомендації щодо того, чи виводити новий продукт, яку ціну встановлювати на нього і так далі. 
0
Прокоментувати
Інші матеріали

У Львові стартувала ІТ Arena 2022. Сьогодні пітчать стартапи та чекають Халука Байрактара і Сергія Притулу

Юлія Даниленко 30 вересня 2022 10:29

Опублікували каталог найактивніших інвесторів в українські стартапи. Розповідаємо, де шукати гроші

Вадим Добровольський 28 вересня 2022 13:44

Перспективні стартапи та новий нетворкінг: які виклики й тенденції чекають на ІТ-ринок

Наталія Миронова 27 вересня 2022 15:41

IT-холдинг Roosh купив за шестизначну суму частку в українському стартапі Neurons Lab

Вадим Добровольський 27 вересня 2022 13:38

Ларрі Пейдж закриває свій стартап Kittyhawk, який розробляв прототип літальної машини

Юлія Даниленко 24 вересня 2022 14:43