Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Макс Макаренко запускає стартап Revenyze. Він допоможе середнім бізнесам аналізувати ефективність відділу продажів

SPEKA Media
22 листопада 2021 2 хвилин читання

Український підприємець Макс Макаренко оголосив про запуск нового проєкту Revenyze. Це BI-платформа, яка дозволяє глибоко аналізувати продажі та знаходити приховані інсайти.

Макс Макаренко відомий як засновник стартапу Docsify — B2B-сервісу, який інтегрується з поштою Gmail і дозволяє відстежувати відкриття листів та інші дії. В 2017 році проєкт переміг у конкурсі стартапів на Lviv IT Arena. Навесні 2021-го Макаренко оголосив про закриття Docsify.

За словами засновника Revenyze, зараз команда активно розробляє продукт і готує декілька пілотних проєктів із клієнтами. На думку Макаренка, основою цільової аудиторії Revenyze будуть західні B2B-компанії, відділ продажів яких складається з 5-20 співробітників.

Яку проблему вирішує Revenyze

Макаренко пише, що середня tech-компанія використовує десятки SaaS-інструментів. На них бізнес щомісяця витрачає до $200 тис., і чверть цього бюджету припадає на продажі та маркетинг.

На думку засновника Revenyze, у бізнесів є проблема з тим, щоб аналізувати дані з усіх цих інструментів комплексно.

«Зазвичай вони обмежуються поверховим аналізом на рівні одного інструменту, але ефективність такої аналітики вкрай низька, і неможливо побачити реальні проблеми, які впливають на ключові показники ефективності»
Макс Макаренко

Revenyze пропонує рішення, яке об'єднає дані з усіх інструментів в одну базу, трансформує їх у вибірки та візуалізуватиме основні інсайти у вигляді Data Storytelling. «Усі втомилися від величезної кількості даних, і хочуть лише зрозумілих та прозорих рішень», — пише підприємець.

Протягом року після запуску проєкту Макаренко також планує зібрати необхідну кількість даних і підключити Machine Learning. Таким чином, на думку підприємця, можна буде отримати точніші прогнози і рекомендації для кожної ролі у відділі продажів.

Нині Revenyze збирає команду. Стартап шукає дата-аналітика зі скілами SQL, BigQuery, Tableau, ETL та досвідом роботи з data pipeline, а також sales-менеджера з ідеальною англійською і достойним трек-рекордом у продажах.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Adobe за $20 млрд купує стартап Figma

Ірина Маринюк 15 вересня 2022 19:00

Jooble інвестувала $1 млн в український стартап JayJay, який вчить жителів Індонезії диджитал-професій

Ірина Маринюк 14 вересня 2022 17:21

Стартап Максима Плахотнюка ATLANT 3D Nanosystems отримав $15 млн інвестицій

Євген Муджирі 13 вересня 2022 10:14

Український стартап Awesomic отримав нагороду Red Dot за Сковороду з мінометом та Стуса із «джавеліном»

Євген Муджирі 4 серпня 2022 15:46

Український фонд Flyer One Ventures інвестував $0,5 млн у білоруський стартап Peech

Олександр Кульбачний 26 липня 2022 14:31