Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Стартап Максима Плахотнюка ATLANT 3D Nanosystems отримав $15 млн інвестицій

Євген Муджирі
Євген Муджирі Випусковий редактор SPEKA
13 вересня 2022 2 хвилин читання

Стартап українського підприємця Максима Плахотнюка ATLANT 3D Nanosystems отримав раунд інвестицій у 15 мільйонів доларів США. Про це компанія повідомила на своєму сайті.

Раунд профінансувало британське підприємство венчурного капіталу West HillCapital. Це фінансування стало найбільшим спільним раундом Серії А у Данії, якщо не враховувати інвестиції у науки про життя та програмне забезпечення.

«Це величезна віха в історії ATLANT 3D Nanosystems! Ми хотіли б подякувати всім, хто підтримує та вірить у нас та наше бачення. Тепер ми на один крок ближче до реалізації бачення ATLANT 3D, щоб зробити революцію в електроніці завтрашнього дня атом за атомом», — зазначили у компанії.

Як відомо, ATLANT 3D розробляє абсолютно нову технологію, яка дозволяє виробляти матеріали та електроніку на атомному рівні. За словами компанії, вона «зламала код» для радикально нового способу мікро- та нанообробки.

Пристрій Nanofabricator, який розробила компанія, забезпечує вдосконалене виробництво за допомогою рішень штучного інтелекту, які дозволяють наносити візерунки безпосередньо на складні поверхні, різні матеріали підкладки, звичайні пластини та текстури за допомогою наявних структур або пристроїв.

«Це допоможе змінити спосіб виробництва електроніки та чипів, які використовують в усіх сучасних цифрових пристроях від телефонів до ігрових консолей і автомобілів, щоб їх можна було виробляти на місці, а не розвозити по всьому світу», — каже Плахотнюк.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Preply, українська платформа для вивчення іноземних мов онлайн, залучила інвестиційний раунд серії С у розмірі $50 млн.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

У світі дикого венчура. Штучний інтелект, контент-мейкери, та до чого тут інвестиції

Наталія Миронова 30 вересня 2022 16:48

У «Дія.Бізнес» відновили інвестменю приватизації та оренди держмайна

Вадим Добровольський 29 вересня 2022 15:38

Перспективні стартапи та новий нетворкінг: які виклики й тенденції чекають на ІТ-ринок

Наталія Миронова 27 вересня 2022 15:41

Біржі, банки та експерименти. Якою є економіка України та світу у вересні 2022 року

Ivan Verstyuk 26 вересня 2022 13:53

Пів року війни: в якому стані економіка? Головне з дискусії «CASE Україна»

Олександр Тартачний 23 вересня 2022 10:00