Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Іспанський інкубатор Demium проведе в Україні хакатон AllStartup Weekend. Переможців візьмуть на інкубацію та запропонують від 100 тис. євро інвестицій

SPEKA Media
23 грудня 2021 2 хвилин читання

Іспанський інкубатор Demium відкрив реєстрацію на хакатон AllStartup Weekend, розповіли SPEKA представники компанії. До участі запрошують не лише компанди, а й індивідуальних підприємців та технічних спеціалістів.

Зареєструватися на хакатон можна до 28 січня 2022 року. Відбір складатиметься з серії онлайн- та офлайн-інтерв'ю з командою Demium. Найкращі кандидати візьмуть участь у триденному AllStartup Weekend. 

Під час воркшопів учасники здобудуть навички з формування та реалізації бізнес-плану. Індивідуальним учасниками допоможуть сформувати команди. Наприкінці хакатону кожна команда за підтримки менторів презентує свій проєкт представникам Demium. 

Переможців AllStartup Weekend запросять на 6-місячну інкубаційну програму Demium, яку проведуть онлайн та офлайн. Після інкубації стартапи мають шанс отримати від 100 тис. євро інвестицій. 

Українці, які брали участь у AllStartup Weekend, створили вже понад 40 стартапів. Із них шість отримали інвестицій на загальну суму майже 1 млн євро. Серед них платформа для автоматичного моніторингу медичної літератури DrugCard, фінтех-стартап elKYC, рішення комп'ютерного бачення для роздрібної торгівлі Recoshelf та інші.

Іспанський інкубатор талантів Demium спеціалізується на інвестиціях на стадії до організації команди (pre-team) або до виникнення ідеї (pre-idea). У 2020 році Demium створив інвестиційний фонд на 50 млн євро. Компанія працює у п'яти країнах: Іспанії, Португалії, Греції, Україні та Польщі.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Мінцифри проведе перший міжнародний Drone Hackathon. Будуть розвивати військові технології

Ірина Маринюк 17 серпня 2022 16:07

GeoComply проведе хакатон з кібербезпеки дітей. Призовий фонд — $10 тис.

Наталія Миронова 13 червня 2022 18:05

Дві українські команди перемогли у фіналі хакатону #Green4Europe

Наталія Миронова 10 грудня 2021 13:26