Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Стартап CUB3 залучив $6,5 млн у серії A. У раунді взяв участь український Roosh Ventures

Наталія Миронова
Наталія Миронова UGC creator, TikTok blogger&expert
14 лютого 2023 4 хвилин читання

Платформа CUB3 залучила $6,5 млн у серії A. Інвестиційний раунд очолили BITKRAFT Ventures та Fabric Ventures. До фінансування також доєдналися український венчурний фонд Roosh Ventures та CMT Digital, Compa Capital, Geometry Labs, Picks and Shovels, Red Beard Ventures та Sfermion.

У чому особливість CUB3

Платформа CUB3 дозволяє брендам створювати власні програми заохочення для підвищення залученості та утримання клієнтів. Бренди можуть використовувати інструменти для запуску кампаній, що спонукатимуть користувачів виконувати певні дії на різних платформах у Web2 і Web3 за матеріальні та нематеріальні нагороди завдяки цифровим активам. 

Наприклад, користувачі, які надсилатимуть позитивні твіти про бренд, завантажать у TikТok відео, де вони танцюють чи займаються йогою у брендованому одязі, отримають бали, які зможуть обміняти на будь-що — від мерчу з автографом улюбленого артиста до квитків на закриті вечірки.

«Web3 має неймовірний потенціал, адже пропонує нові моделі взаємодії у диджитал та реальному житті. Студії звукозапису та музиканти зможуть використовувати CUB3, аби спонукати користувачів до прослуховування нової музики, заохочувати ділитися треками на різних платформах та винагороджувати фанатів, які купують квитки безпосередньо у музиканта. Ми спостерігаємо залученість на рівні до 50% у кампаніях, де хорошим показником вважається 5%».
Мадді Бхатт, співзасновник та СТО компанії.

Ключовою інновацією CUB3, яка перебуває на етапі бета-тестування і буде впроваджена у низці реальних кампаній, є Proof of Behavior™ (PoB). 

Щодо офлайн-активації, то компанія використовує штучний інтелект і машинне навчання для ідентифікації та оцінювання поведінки на різних платформах та у реальному світі. Активність і винагороди зберігаються у блокчейні, завдяки чому користувачі можуть бачити власний прогрес у порівнянні з іншими, а бренди отримають доступ до аналітики для вимірювання ROI.

«Наразі світи Web2 та Web3 не пов'язані між собою, тож на ринку існує прогалина. CUB3 заповнює цю прогалину, привносячи переваги блокчейну як-от прозорість, відкритість, ефективність та швидкість у традиційну індустрію розваг. CUB3 дозволяє компаніям створювати власні програми залучення клієнтів без створення окремої інфраструктури. Ми захоплюємося підприємницьким хистом команди засновників, яка вже здійснила 5 екзитів, і думаємо, що CUB3 не стане винятком».
Ден Дмитренко, керівний партнер Roosh Ventures.

Чим займається платформа CUB3

CUB3 надає брендам інструменти white-label Web3 для більш тісної взаємодії з клієнтами. CUB3 забезпечує backend-інфраструктурою, необхідною для постійної гейміфікації, зростання та залученості аудиторії.

Робота CUB3 базується на власному протоколі Proof of Behavior, який відстежує поведінку спільноти. Він використовує Web3 для прямого розподілу винагород в обмін на певну поведінку в Web2 чи у реальному світі.

Що відомо про фонд Roosh Ventures

Roosh Ventures — це український венчурний фонд, який інвестує на різних стадіях у компанії з Європи та США. Основні напрями — fintech, health tech, consumer tech, геймінг. За останні два з половиною роки інвестував у понад 38 стартапів з ЄС та США, а серед фондів-партнерів Roosh Ventures відомі світові імена, як-от Twitter, Sequoia Capital, A16Z, DST Global та Spark Capital.

Roosh Ventures — це частина технологічної екосистеми компанії Roosh. Фонд засновали у 2021 році Сергій Токарєв та Ден Дмитренко.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Opera посилює співпрацю з Google для впровадження ШІ

Владислав Паливода 13 годин тому

Як запітчити медіа на кшталт Tech.eu та Reuters: 11 порад від журналістів

Катя Бохинська 16 годин тому

Улітку школярі та студенти зможуть у Львові вивчити базові ШІ-технології

Кіра Іванова 16 годин тому

Netpeak розповість про технології Cloud Marketing та AI вже 30 травня

Кіра Іванова 18 годин тому

ЗСУ планують широко впроваджувати ШІ

Владислав Паливода 26 травня 2024 10:00