Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Стартап Cryopets планує заморожувати домашніх улюбленців для подальшого воскресіння

Дмитро Мухін
Дмитро Мухін
20 травня 2023 2 хвилин читання

Засновник Cryopets Кай Міка Міллс почав працювати в галузі кріоніки, прагнучи створити мережу ветеринарних лікарень, які пропонують збереження домашніх тварин після їх смерті. Кріогенна компанія зберігатиме вихованців доти, доки наука не зможе повернути їх до життя.

Cryopets планує першу заморозку вже за один-два місяці, і в даний час у списку очікування знаходиться 500 тварин, включаючи коня, мавпу та хом'яка.

У майбутньому стартап планує відкрити свої відділення по всій території США, де лікарі охолоджуватимуть тварин до екстремально низьких температур, відкачуватимуть кров та вводитимуть кріопротектори.

Потім заморожених домашніх улюбленців поміщатимуть у камери Дьюара, наповнені рідким азотом. Вони зберігатимуться на засекреченому складі в штаті Юта доти, доки вчені не знайдуть спосіб «оживити» тварину та вилікувати її від хвороб.

Процедура, слід сказати, недешева. Ціна залежатиме від розміру тварини, наприклад, за собаку власнику доведеться віддати $30 000, а за кішку — $10 000.

Кінцева мета Міллза — розширити послуги Cryopets для збереження людей, оскільки наука прогресує і люди стають більш сприйнятливими до цієї ідеї. За його словами, кріоконсервація домашніх тварин є «приманкою для людини».

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Український застосунок Zupa резервує столики у ресторанах

Артем Житкевич 8 годин тому

Twitter приховує українські акаунти в пошуку

Артем Житкевич 11 годин тому

Mosqitter створив новий відлякувач комах

Віталій Мігасенко 13 годин тому

Комісія з цінних паперів і бірж США подала до суду на Binance — криптобіржа зазнає збитків

Ганна Гілова 16 годин тому

Джо Байден відреагував на підрив росіянами Каховської ГЕС

Юлія Даниленко 19 годин тому