Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Ілон Маск запустив супутниковий інтернет для яхт і катерів

Діана Полуніна
Діана Полуніна Журналістка The Page
10 липня 2022 2 хвилин читання

Компанія американського мільярдера Ілона Маска SpaceX офіційно повідомила про запуск Starlink Maritime — супутникового інтернету з малою затримкою та швидкістю завантаження до 350 Мбіт на секунду для морського транспорту, а саме для яхт і катерів.

Згідно з мапою охоплення, що опублікована на сайті Starlink, супутниковий інтернет працює у прибережних зонах навколо Північної та Південної Америки, Європи, Австралії та Нової Зеландії. Покрити Starlink Maritime всю планету планують до кінця першого кварталу 2023 року, а підключитися до інтернету можна буде «з найвіддаленіших вод світу». 

За даними видання TechCrunch, комплект супутникового інтернету Starlink Maritime буде коштувати $10 тис., а місячна підписка на сервіс — $5 тис. Враховуючи таку ціну, користувачі зможуть призупиняти та відновлювати послуги і оплачувати лише ті місяці, коли вони дійсно користувалися Starlink Maritime. 

Для того щоб підключитися до сервісу, необхідно встановити на яхті або катері супутникову тарілку, яка удвічі більша за розміром, ніж та, яка призначена для домашнього користування. За словами інженера Starlink Джозефі Скарантіно, це потрібно для того, щоб підвищити продуктивність у чотири рази. Як він написав на своїй сторінці у Twitter, це допоможе не втрачати сигнал у морі. 

У компанії додають, що сервіс здатний підтримувати зв'язок навіть під час потужного шторму і має додатковий захист від впливу солоної води та потужного вітру. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Ілон Маск хоче активувати інтернет Starlink в Ірані через протести у країні

Вадим Добровольський 26 вересня 2022 10:26

SpaceX планує сьогодні запустити Falcon з 54 супутниками Starlink

Катерина Венжик 18 вересня 2022 14:51

Чи замінять нейромережі фотобанки та художників? Кейс DALL-E 2

Олександр Тартачний 17 вересня 2022 10:44

росія оголосила приватні супутники у космосі «законними цілями» на час війни

Євген Муджирі 16 вересня 2022 15:47

Ethereum Merge, Україна у топ-3 за використанням криптовалют, Starlink в Антарктиці. Ранкова SPEKA

Юлія Даниленко 16 вересня 2022 09:42