Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Starlink для літаків запрацює наступного року

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
20 жовтня 2022 2 хвилин читання

Супутниковий інтернет-сервіс Starlink від SpaceX незабаром буде доступний на деяких літаках з офіційним запуском Starlink Aviation у 2023 році. Про це пише The Verge. Сервіс забезпечуватиме швидкість інтернету до 350 Мбіт/с для кожного літака, обладнаного терміналом Aero, чого буде достатньо для відеодзвінків, онлайн-ігор та інших видів діяльності з високою швидкістю передання даних.

Це дійсно великий стрибок у порівнянні зі стандартною швидкістю, яку пропонує Wi-Fi у літаках. Зазвичай максимальна швидкість становить приблизно 10 Мбіт/с за політ (і працює лише під час польоту над землею), а поточні супутникові системи пропонують від 30 Мбіт/с до 100 Мбіт/с. Оскільки ці швидкості зазначені для кожного літака, фактичні швидкості можуть відрізнятися залежно від кількості пасажирів, які користуються інтернетом у кожному рейсі.

Сторінки підтримки на сайті SpaceX стверджують, що підключення до інтернету буде доступним під час руління, зльоту, польоту як над землею, так і над водою, а також приземлення із затримкою всього 20 мс. «Starlink Aviation матиме глобальне покриття, — йдеться у поширених запитаннях. — Оскільки супутники рухаються на низькій навколоземній орбіті, вони забезпечують потужний сигнал у високих широтах і в полярних регіонах на відміну від геостаціонарних супутників». Очікують, що постачання розпочнуться у середині 2023 року.

Раніше стало відомо, що Starlink від SpaceX дістався Антарктики і проходить там випробування. Таким чином, можна стверджувати, що інтернет від Ілона Маска зʼявився на усіх континентах нашої планети.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Neuralink проведе нові випробування мозкового чипа на трьох людях

Владислав Паливода 11 годин тому

Акціонерам Tesla радять відкликати плату Ілону Маску на $56 млрд

Олеся Дерзська 27 травня 2024 21:04

Запуск Starship SpaceX: четвертий випробувальний політ відбудеться 5 червня

Вікторія Рудзінська 27 травня 2024 13:24

Ілон Маск оголосив про створення суперкомп’ютера для чатбота Grok від xAI

Вікторія Рудзінська 27 травня 2024 11:48

Стартап Ілона Маска xAI залучив $6 млрд у раунді фінансування

Вікторія Рудзінська 27 травня 2024 09:46