Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Стало відомо, як Іран експортує свої дрони-камікадзе до росії

Вадим Добровольський
Вадим Добровольський Редактор стрічки новин
3 листопада 2022 2 хвилин читання

Іран продовжує постачати росії дрони Mohajer, Arash-1 та Arash-2, Shahed-131 та Shahed-136. За даними Центру національного спротиву, для експорту бойових БПЛА Іран використовує повітряний та морський канали.

Як зазначають у ЦНС, для перевезення дронів від виробника до пунктів призначення існує два шляхи: повітряний та морський. За попередніми даними, Іран може виготовляти до 150 дронів на місяць.

Постачання дронів літаками

За даними ЦНС, дрони з Ірану в росію постачають три державні компанії — Iran Air, Pouya Air, Saha Airlines. Також рейси з перевезення дронів здійснює одна приватна іранська авіакомпанія Mahan Air.

У ЦНС кажуть, що ці державні компанії підпорядковуються безпосередньо військово-політичному командуванню Ірану. За інформацією ЦНС, лише Pouya Air у період з 12 по 18 жовтня здійснила п'ять вантажних рейсів за маршрутом Тегеран — Москва.

Постачання дронів морем

Для перевезення дронів морем Іран використовує Каспійське море. За даними ЦНС, іранці перевозять запасні частини для цивільної авіації, використовуючи порт Бандар-Анзалі. Пунктом призначення є Астрахань або Махачкала. Перевезення здійснюють суднами Іранської промислової компанії. Зокрема, на початку листопада саме морським шляхом в Астрахані очікують на прибуття 200 дронів у розібраному стані.

У ЦНС також припускають, що Іран може експортувати дрони через Сирію — з Тартуса до Севастополя. Також Тегеран намагається налагодити виробництво своїх БПЛА у Таджикистані та Білорусі, звідки їх можуть доставляти російські військові.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

У Сирії навчають російських операторів дронів для війни проти України — ГУР

Юлія Мирська 12 лютого 2024 11:09

НФЛ глушитиме дрони під час найбільшого футбольного матчу року — Super Bowl LVIII

Богдан Камінський 9 лютого 2024 18:04

Кіберфахівці ГУР зламали російську програму керування дронами

Артем Житкевич 8 лютого 2024 15:29

Уряд України запроваджує новий механізм закупівлі дронів через Prozorro

Артем Житкевич 1 лютого 2024 21:38

Японія дозволить дронам працювати в мережах 5G

Артем Житкевич 29 січня 2024 19:40