Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

США розширили список санкцій проти рф. Які технологічні компанії в нього потрапили

Кіра Іванова
Кіра Іванова Редакторка новин The Page/SPEKA
24 лютого 2023 3 хвилин читання

24 лютого США опублікували розширений список санкцій проти російських компаній, зокрема до списку увійшли компанії, повʼязані з високими технологіями та ВПК. Видання the Page переклало повний список. 

SPEKA публікує список підсанкційних технологічних компаній з РФ: 

 • 0Day Technologies, московська консалтингова фірма з кібербезпеки.
 • Iteranet, російська технологічна компанія, допомогла уряду росії обійти санкції США, купуючи обладнання американського походження від імені кінцевих користувачів, які потрапили під санкції.
 • «ОКБ Спектр», один з найбільших в рф виробників спектрально-аналітичних приладів. ОКБ займається розробкою електронно-друкованих схем, а також здійснює телеметричне забезпечення льотних випробувань балістичних ракет на російських ракетних полігонах.
 • «Макстех», московська технологічна компанія, що спеціалізується на серверному обладнанні, її співвласники Анастасія Ешструт і Максим Сафонов, афілійована з ними компанія «Промтехексперт».
 • Новилаб Мобайл, московський розробник програмного забезпечення, працював із американською російською компанією Advanced System Technology над проектом із забезпечення моніторингу мобільних пристроїв (санкції з 2021 р за підтримку ФСБ)
 • PSV Technologies LLC, московський постачальник високотехнологічного обладнання в рф з дистриб'юторськими відносинами в росії та за кордоном. PSV намагався закупити експортно-контрольоване обладнання з США для організації, пов'язаної з російською оборонною промисловістю. Власник ПСВ – Сергій Петров,
 • Світлана Моретті, власниця і гендиректорка технологічної компанії Tamimed.
 • «Російські високі технології», працювала на замовлення російських спецслужб.
 • Forward Systems, R&DC, московська компанія з комп'ютерного програмування та інформаційних технологій, розробила спеціалізоване програмне забезпечення та алгоритми для підтримки контрактів з Російським федеральним державним унітарним підприємством (ФГУП) 18-й ЦНДІ у складі ГРУ росії в наступальних кіберопераціях.
 • Акута, петербурзька компанія програмує телекомунікаційну систему для нового об'єкта ГРУ в росії.
 • Vakuum.ru, російська компанія, що спеціалізується на продажі виробничого та технологічного обладнання російським клієнтам. Серед партнерів компанії — підсанкційна та пов'язана з російською розвідкою мережа закупівель Malberg Ltd.
 • By Trade сприяв закупкам компанії Malberg до росії на сотні тисяч доларів. В 2019-му By Trade намагався незаконно відправити російській організації прецизійну координатно-шліфувальну машину США з ядерним обладнанням.
 • «Лавіна Пульс» та «Інфорус» технічно підтримували операції зловмисного впливу ГРУ, включно з ботофермами в соцмережах. Кремль використав ці інструменти зловмисного прихованого впливу для атак на демократію в США, Україні та в усьому світі.
 • ПК «Елара», виробник електронного обладнання та приладів для російських літаків-амфібій і військових літаків, а також гендиректор компанії Андрій Углов.
50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Toyota відкличе понад 280 тисяч авто у США через неконтрольований рух

Юлія Мирська 8 годин тому

ШІ закликав українців єднатись на шляху до Перемоги — відео

Богдан Камінський 8 годин тому

Анатолій Храпчинський про знищення А-50, готовність до F-16 та роль ударів БпЛА по росії

Олександр Тартачний 13 годин тому

США планують виробляти 20% світових чипів до 2030 року

Артем Житкевич 27 лютого 2024 21:41

Google закриває Google Pay в США влітку та передає його функції Google Wallet

Артем Житкевич 27 лютого 2024 17:38