Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

США запровадили санкції проти виробників та постачальників іранських дронів

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
16 листопада 2022 2 хвилин читання

Міністерство фінансів ввело санкційні заходи проти виробників дронів в Ірані, постачальників безпілотників до росії, а також ПВК Вакнер, які причетні до придбання та застосування БпЛА у війні проти України.

Сьогодні OFAC Мінфіну США (OFAC) запровадило санкції проти: виробників дронів в Ірані — Shahed Aviation Industries Research Center; компаній, що пересилали дрони до росії Success Aviation Services FZC та i Jet Global DMCC; злочинців з ПВК Вагнер, які причетні до купівлі та застосування дронів проти України, повідомила посол Украины в США Оксана Маркарова.

Важливо, що санкції стосуються всього ланцюжка: від розробки та виробництва до закупівлі і використання іранських дронів. Санкції розповсюджуються на усі міжнародні компанії, причені до передачі дронів РФ.

До того ж Мінфін і Мінторг США надали роз'яснення: попередження для компаній не займатися такогоотипу протиправною діяльністю.

Нагадаємо, що вчора Україна зазнала масштабної атаки з боку рф. У столиці ракети влучили у багатоповерхівки у центральному районі. Дві ракети впали на території Польщі. Серед застосованої зброї, окрім ракет, були й іранські дрони. Тим часом професор історії Єльського університету Тімоті Снайдер оголосив збір на систему протидії дронам «Ловець шахедів» вартістю $1 250 000.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

У США чоловік одружився зі штучним інтелектом

Юлія Мирська 2 жовтня 2023 09:49

Всі панди повернуться до Китаю — відео

Кіра Іванова 1 жовтня 2023 12:57

Військові підтвердили спроби рф налагодити масове виробництво Shahed — відео

Богдан Камінський 28 вересня 2023 14:00

Україна планувала вдарити по заводах з виробництва Shahed — The Guardian

Богдан Камінський 27 вересня 2023 17:58

Український стартап FarmFleet відправив до США першу партію промислових дронів

Юлія Мирська 26 вересня 2023 09:35