Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

США розглядають «Дію» як шаблон для електронного урядування в інших країнах

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
18 січня 2023 2 хвилин читання

На Всесвітньому економічному форумі у Давосі обговорили успіх української «Дії». США сподіваються впровадити схожі програми електронного урядування в інших країнах.

«Україна готова поділитися своїм підходом і технологіями, і USAID планує розпочати обговорення з країнами щодо потенційного використання „Дії“ як шаблону для створення власних програм», — зазначила керівниця Агенції США з міжнародного розвитку USAID Саманта Пауер.

Як пише Axios, USAID надав фінансування Міністерству цифрової трансформації України, щоб допомогти розробити «Дію» та покращити її кібербезпеку, а також виділив ще $8,5 млн, щоб допомогти розширити сервіси порталу під час війни.

Саманта Пауер додала, що реформаторський уряд Молдови вже зацікавився українським підходом до електронного урядування. Зокрема, вона сподівається і на партнерство з країнами Глобального Півдня.

«Застосунок, який дозволяє громадянам подавати податкові декларації або отримувати доступ до свідоцтв про народження, не чекаючи годинами в черзі, може стати одним з відчутних покращень», — наголосила голова USAID.

Раніше SPEKA повідомляла, що кремлівські хакери KillNet заявили, що їм нібито вдалося зламати систему Податкової служби США.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

ChatGPT згенерував недійсні судові справи для юриста з США

Кіра Іванова 21 годину тому

Україна увійшла до GovTech-об'єднання в ЄС

Ганна Гілова 27 травня 2023 14:06

Українські військові розпочали навчання на танках Abrams

Юлія Даниленко 27 травня 2023 12:52

Які країни можуть передати Україні F-16

Назарій Присяжнюк 26 травня 2023 18:59

Новий антидот від «брудної» ядерної бомби у США почали випробовувати на людях

Кіра Іванова 26 травня 2023 09:50