Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

США розслідують, як американські компоненти потрапляють в іранські дрони

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
21 грудня 2022 2 хвилин читання

У США створили робочу групу з розслідування шляхів потрапляння американських та західних компонентів в Іран для виробництва безпілотників. Про це повідомляє CNN.

«США запровадили жорсткі обмеження експортного контролю та санкції, щоб перешкодити Ірану отримати високоякісні матеріали, але з'явилися докази того, що Іран знаходить велику кількість комерційно доступних технологій», — зазначили джерела CNN.

Також останніми тижнями розслідування активізувалося на тлі розвідувальних даних, отриманих США. В них повідомляється, що рф готується відкрити власний завод із виробництва безпілотників в рамках угоди з Іраном.

Участь у групі беруть представники міністерств оборони, юстиції, торгівлі й фінансів та Держдепу. Ці спільні зусилля контролюються Радою національної безпеки Білого дому.

Минулого місяця британська дослідницька організація Conflict Armament Research перевірила кілька збитих в Україні безпілотників і виявила, що 82% їхніх компонентів були виготовлені компаніями з США. 

Згідно з розслідуванням Збройних сил України, серед компонентів, знайдених у деяких безпілотниках, є процесори технологічної компанії Texas Instruments із Далласу, а також двигун від Bombardier Recreational Products. Обидві компанії засудили будь-яке використання їхніх технологій Іраном. 

Раніше SPEKA повідомляла, що виробник російських БПЛА «Орлан-10» закуповує комплектуючі у США та Китаї. Загалом, дрон майже повністю збирають з іноземних компонентів.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

США та ЄС укладуть першу у своєму роді угоду про ШІ

Руслан Сорока 3 лютого 2023 19:38

Fear the Reaper. Що відомо про безпілотники MQ-9, які американська General Atomics пропонує Україні за 1 долар

Юлія Даниленко 1 лютого 2023 14:47

Kantar остаточно вийшла з ринку рф, електронні гроші легалізують, США заборонить інвестиції у китайські технології. Ранкова SPEKA

Руслан Сорока 31 січня 2023 08:30

Дослідницька компанія Kantar остаточно пішла з російського ринку

Руслан Сорока 30 січня 2023 17:59

Китайський розробник ядерної зброї використовує американські чипи в обхід санкцій

Катерина Колонович 30 січня 2023 14:38