Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

США планують посилити обмеження на експорт чипів до Китаю

Анастасія Ковальова
Анастасія Ковальова Журналіст
11 березня 2023 2 хвилин читання

Адміністрація президента США Джо Байдена має намір посилити обмеження на експорт обладнання для виробництва напівпровідників до Китаю, щоб перешкодити розвитку передової індустрії мікросхем у країні.

Про це інформує Bloomberg.

Нові правила можуть подвоїти кількість механізмів, які вимагають спеціальних ліцензій на експорт. У такий спосіб США планують створити перешкоди для таких китайських виробників обладнання, як-от Applied Materials Inc.

Джерела видання зазначають, що уряд проінформував компанії США про свій подальший план. Він також повідомив їм, що хоче оголосити про обмеження вже наступного місяця.

За даними видання, США планують координувати свої дії щодо подальших обмежень на експорт чипів з Нідерландами та Японією, які є ключовими країнами з виробництва мікросхем. Одне з джерел стверджує, що Сполучені Штати не пом'якшать обмеження, якщо ці дві країни ухвалять слабші рішення.

Наразі ліцензій на експорт до Китаю потребують приблизно 17 видів обладнання з США. Це число, за словами китайських клієнтів, має подвоїтися.

Також цього тижня Нідерланди заявили, що мають намір запровадити нові обмеження на експорт напівпровідникових технологій до Китаю. Вони обґрунтували це захистом національної безпеки.

Нагадаємо, що Державний інститут продовжував купувати мікросхеми Intel та Nvidia, незважаючи на внесення чипів до чорного списку експорту США у 1997 році.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

NVIDIA втратила в Китаї $2 млрд за IV квартал 2023 через санкції США

Артем Житкевич 2 години тому

Тисячі клієнтів AT&T в США залишились без зв'язку

Артем Житкевич 22 лютого 2024 18:20

Український “Сентравіс” розраховує на 1% ринку труб для аерокосмічного сектору США

Артем Житкевич 20 лютого 2024 22:05

GlobalFoundries розширить виробництво чипів у США

Артем Житкевич 19 лютого 2024 22:40

США планують надіслати ATACMS у разі погодження бюджету Конгресом

Максим Красіков 19 лютого 2024 14:48