Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

США накрили мережу сайтів, які влаштовували DDoS-атаки

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
15 грудня 2022 2 хвилин читання

США конфіскують 48 вебсайтів у межах боротьби з кібератаками. Мережа сайтів влаштовувала мільйони DDoS-атак по всьому світу.

Міністерство юстиції оголосило, що США конфіскували десятки інтернет-доменів і висунули звинувачення шістьом особам у злочині. Сайти використовували для запуску мільйонів DDoS-атак по всьому світу. Атаки DDoS (скорочено від distributed-denial-of-service) спрямовують величезні обсяги непотрібного інтернет-трафіку на сайт або комп'ютерну мережу, щоб вивести їх з ладу, повідомляє Bloomberg.

На думку експертів з кібербезпеки, DDoS-сервіси за наймом часто називають себе «інструментами стресу» або «завантажувача», які нібито пропонують людям спосіб перевірити стійкість сайтів та сервісів, якими вони керують. Насправді послуги часто використовують для переслідувань, вимагання та злочинних дій.

Одним із популярних способів застосування сервісів є переміщення конкурентів у відеогрі офлайн. Також служби DDoS використовували, щоб вимагати від сайтів новин видалення небажаних статей або шантажувати компанії з приводу припинення атак.

Нагадаємо, що ФБР разом із Міністерством юстиції провели аналогічну операцію проти DDoS-сайтів у грудні 2018 року. Тоді вилучили 15 DDoS-сайтів і висунули звинувачення трьом особам. Операцію влаштували якраз напередодні Різдва, популярного часу для атак на ігрові сервіси від DDoS-операторів.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

«Кібератаки від росії зросли у 800-1000 разів». IT-директор Sense Bank про ребрендинг під час війни, бої з хакерами та майбутнє банківської системи

Юлія Даниленко 14 годин тому

США та ЄС укладуть першу у своєму роді угоду про ШІ

Руслан Сорока 3 лютого 2023 19:38

Хакери створили фейкову сторінку МЗС України, щоб викрадати дані

Руслан Сорока 2 лютого 2023 18:32

Таргетовані кібератаки залишаються однією з основних кіберзагроз від російських хакерів

Руслан Сорока 1 лютого 2023 19:48

Чатбот кіберполіції допоміг заблокувати понад 20 тис. ворожих інтернет-ресурсів

Руслан Сорока 1 лютого 2023 19:04