Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

США можуть надати Україні бронетранспортери Bradley

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
30 грудня 2022 2 хвилин читання

США розглядають можливість надіслати броньовані машини Bradley для підтримки України. Це посилить наземні бойові можливості наших ЗСУ.

Уряд США розглядає можливість відправлення бойових машин Bradley в Україну в рамках подальшого пакету військової підтримки. Остаточне рішення поки ще не прийнято. Представник Білого дому, який також говорив на умовах анонімності, сказав, що США постійно спілкуються з Україною щодо можливостей, необхідних їй для захисту, повідомляє Bloomberg.

Бойова машина піхоти армії США M2 Bradley. Фото: Alex Kraus/Bloomberg Бойова машина піхоти армії США M2 Bradley. Фото: Alex Kraus/Bloomberg
Bradley забезпечить суттєве збільшення наземних бойових можливостей, оскільки це, по суті, легкий танк. На відміну від M113, які були надані раніше, Bradley добре озброєний потужною 25-мм гарматою та протитанковими ракетами TOW. У Сполучених Штатах багато Bradley, хоча деякі з них устарілі та потребують модернізації
Марк Канчіан, колишній аналітик Білого дому з оборонного бюджету

«Bradley швидкий і маневрений і відповідає нашим політичним цілям — дати українцям зброю, щоб прискорити кінець війни», — сказав Аллен, який зараз є керуючим директором консалтингової фірми Beacon Global Strategies. — Крім того, Україна взагалі відчайдушно потребує броні«.

Канчіан додав, що мине кілька місяців, перш ніж Україна зможе їх використовувати на фронті, оскільки екіпажі та інженери повинні пройти навчання на транспортних засобах, які будує BAE Systems Plc.

Окрім того, що Bradley служить легкоброньованим транспортним засобом для солдатів, можливості цієї машини включають «розвідку, вогонь і маневр, а також бойові дії „мисливця-вбивці“.

Нагадаємо, що раніше США заявили про плани відправити в Україну ракетний комплекс Patriot. Але він також навряд чи буде готовий до використання раніше весни через час, який потрібен для навчання українських військових.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

$50 млрд взятих з росiйських активів може отримати Україна від країн G7

Владислав Паливода 1 годину тому

Starlink у російській армії — постійна проблема України

Владислав Паливода 22 травня 2024 10:57

Відеопортал із Нью-Йорка у Дублін повертається

Олеся Дерзська 21 травня 2024 21:28

Склади зброї у космосі планує зробити Inversion Space вже у 2024 році

Владислав Паливода 21 травня 2024 19:35

Європа регулює ШІ для світу

Олеся Дерзська 21 травня 2024 18:57