Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Spotify, Basecamp і Deezer просять європейські регулятори застосувати проти Apple жорсткі заходи

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
19 січня 2023 2 хвилин читання

Компанії кажуть, що Apple завдає шкоди споживачам, і просять Європейську комісію діяти швидко, навіть до того, як трансформаційні цифрові правила ЄС набудуть чинності.

Spotify і група європейських компаній закликають Європейську комісію вжити «швидких і рішучих заходів» проти Apple через те, що вони описують як антиконкурентну практику, яка заважає їхньому бізнесу, повідомляє The Verge.

Лист, який також підписали Basecamp, Deezer і п'ять інших, здебільшого присвячений App Store. У ньому сказано, що Apple ставить на їхньому шляху «штучні перешкоди», стягує «надмірні» комісії та попутно вносить «капризні зміни» в правила.

«[Європейський Союз] повинен діяти швидко, оскільки кожен день, що минає, є втратою для інновацій і добробуту європейських споживачів», — пишуть компанії.

Нагадаємо, що Spotify вже багато років протидіє непохитному контролю Apple над App Store. Компанія подала антимонопольну скаргу в Європі ще в 2019 році, заявивши, що правила Apple пригнічують інновації та завдають шкоди споживачам через вищі ціни та гірший досвід, коли мова йде про програми для потокової передачі музики.

Європейська комісія підтримала Spotify у своїх перших висновках у 2021 році, написавши, що Apple «зловживала своїм домінуючим становищем» у розповсюдженні музичних програм. Але через майже два роки Комісія ще не завершила своє розслідування і не вимагала змін від Apple.

У той же час наближається виконання змінного Закону Європейського Союзу про цифрові ринки. Закон, ймовірно, буде вимагати від Apple послабити контроль над iOS та App Store і надати більше гнучкості третім сторонам, таким як Spotify. Повідомляється, що Apple планує дотримуватися DMA, дозволивши сторонні магазини додатків і стороннє завантаження на iOS.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Приватність найвищого рівня. Як Apple показала конфіденційний AI, а Ілон Маск не зрозумів

Сергій Коноплицький 19 червня 2024 15:45

«Нова пошта» вже протестувала перший рейс власного літака

Олеся Дерзська 19 червня 2024 14:16

TDK анонсував прорив у виробництві батарей

Олеся Дерзська 18 червня 2024 13:55

Подкасти Apple тепер можна буде читати

Владислав Паливода 18 червня 2024 08:38

Європейці критикують норми ЄС про хмарні сервіси

Олеся Дерзська 17 червня 2024 12:28