Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Співробітники Twitter подають на Маска до суду через недотримання умов звільнення

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
7 грудня 2022 3 хвилин читання

Дедалі більше звільнених працівників Twitter подають на компанію до суду через несплачені вихідні виплати та компенсації. Ілон Маск може наразитися на цілий юридичний фронт, який стає на захист прав колишніх співробітників соцмережі.

Відомий адвокат із Лос-Анджелеса Ліза Блум оголосила, що тепер вона представляє інтереси трьох колишніх співробітників Twitter у арбітражних позовах. Вона навіть дійшла до того, що принесла з собою керамічну раковину, натякнувши на дивний жарт Маска, до якого він удався, коли очолив компанію наприкінці жовтня, повідомляє Forbes.

Окрім того, нью-йоркський юрист погрожує подати нові арбітражні позови від імені 22 колишніх співробітників, а бостонський юрист подав три позови до Національної ради з трудових відносин від імені ще трьох колишніх працівників Twitter. У сукупності ці позови складають новий юридичний фронт, з яким тепер має зіткнутися компанія, враховуючи, що Маск звільнив більше половини працівників компанії.

Підписуйтеся на наші соцмережі

По суті, головна проблема полягає в тому, що деякі працівники заявляють, що вони не отримують вихідної допомоги та компенсації, що включає бонуси та акції. Окрім того, Блум згадує «незаконний ультиматум» для тих, хто залишився у компанії, — тримісячна угода про звільнення, якщо вони не бажають залишатися частиною «хардкорної» робочої сили Маска. Блум сказала, що Twitter нібито порушує федеральний закон про працю, відомий як Закон WARN, який вимагає завчасного повідомлення про розірвання контракту. Якщо буде виявлено порушення цього закону, Twitter буде винен штраф у розмірі 500 доларів за кожного працівника на день.

Юристи вважають, що ухиляючись від Закону WARN, компанія, схоже, намагається заощадити десятки або навіть сотні мільйонів доларів у вигляді грошових виплат, бонусів, власного капіталу, акцій тощо.

Нагадаємо, що після придбання Twitter мільярдер Ілон Маск вдався до масових звільнень. Одразу посад лишилися топменеджери та половина штату. Після цього звільняли контрактників та співробітників, які публічно критикували Маска. До речі, світові ЗМІ не отримують офіційних коментарів від Twitter через те, що соцмережа залишилася без коммунікаційного відділу. А у Бельгії Маск звільнив цілий офіс. Тепер, схоже, слово передається колишнім працівникам. Чи зможуть вони отримати компенсації, дізнаємося згодом. 

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

ЄС звинувачує Х Ілона Маска у порушенні правил онлайн-контенту

Вікторія Рудзінська 9 годин тому

Другий пацієнт отримає Neuralink в цьому місяці

Владислав Паливода 11 липня 2024 20:57

X додасть дизлайки під пости

Вікторія Рудзінська 10 липня 2024 18:01

X Ілона Маска вивчає нові можливості інтеграції Grok у свою соцмережу

Вікторія Рудзінська 7 липня 2024 19:51

Ілон Маск хоче уникнути суду через Twitter

Олеся Дерзська 6 липня 2024 19:31