Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Співробітники Google перепишуть відповіді чатбота Bard

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
16 лютого 2023 2 хвилин читання

Фахівці Google займуться освітою чатбота Bard, щоб він більше не припускався прикрих помилок. Нові відповіді також мають бути нейтральними та ввічливими.

Віцепрезидент підрозділу пошуку Google Прабхакар Рагхаван попросив співробітників переписати відповіді Bard на теми, які вони добре знають. Рагхаван сказав, що чатбот найкраще вчиться на прикладі, тож навчання його фактичним відповідям допоможе підвищити його точність, повідомляє Engadget.

Вимоги до відповідей такі: вони мають бути від першої особи, нейтральними, а також мати ввічливий, невимушений та доступний тон. Співробітникам також наказано «уникати припущень на основі раси, національності, статі, віку, релігії, сексуальної орієнтації, політичної ідеології, місця походження тощо».

Фахівців просять не описувати Bard як людину, не натякати, що він має емоції, і не стверджувати, що він має досвід. Крім того, потрібно уникати відповідей для чатбота, які містять юридичні, медичні та фінансові поради.

Нагадаємо, що потреба у новому навчанні Bard виникла через те, що чатбот видав неправдиву інформацію у власній презентації. Через це ринкова вартість Alphabet Inc. упала на $100 млрд.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Google запускає в Україні новий Професійний сертифікат із кібербезпеки, продовжуючи ініціативи із захисту людей, бізнесу та урядів

Віталій Новак 27 травня 2023 06:50

TikTok тестує ШІ-чатбот Таkо на деяких ринках

Ольга Горбенко 26 травня 2023 20:40

Хто з техногігантів порушує регламент захисту даних

Назарій Присяжнюк 25 травня 2023 16:15

У Нідерландах користувачі вимагають від Google компенсації через порушення конфіденційності

Ольга Горбенко 25 травня 2023 07:42

Застосунок для Android почав шпигувати за користувачами через рік після запуску

Юлія Даниленко 25 травня 2023 07:38