Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Тиждень у спільноті: де МСБ узяти інвесторів в умовах війни, як впроваджувати позитивні зміни у своїх проєктах, чому бізнесу важливо вимірювати ефективність PR

SPEKA Media
26 червня 2022 4 хвилин читання

"Спільнота" — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою і кейсами з читачами SPEKA. 

Розповідаємо, про що говорили у «Спільноті» у червні.

💻 Recruitment Team Lead в Netpeak Group Єлизавета Нуштаєва надала основні рекомендації зі створення та оформлення CV, зважаючи на власний досвід.

«Коли витрачають місце на те, щоб вказати комунікабельність та стресостійкість, це моветон, який навіть на співбесіді важко оцінити. Якщо чесно, то взагалі неможливо». 

Згадався жарт (а може, й не жарт), що українське громадянство уже є підтвердженням неймовірної стресостійкості. 

🙌 CEO LOOQME Оксана Кононова розповіла про метрики PR.

«Обізнаність — це те, на що ми можемо впливати найбільше. Зростання довіри та зміна поведінки включають значно більше емоційних факторів, досвіду та результатів використання обізнаності. Тому очевидно, що обізнаність є найпоширенішою метою комунікацій та має багато способів вимірювання».

Одна з найважливіших ідей колонки: комунікаційні цілі мають підтримувати бізнес-цілі, складно працювати наосліп на досягнення цілей, про які PR-фахівці і не знають. А дослідження LOOQME показує, що комунікаційники часто не знають бізнес-цілей своїх компаній. 

👉 Виконавча директорка Харківського ІТ Кластера Ольга Шаповал розповіла про проблеми абітурієнтів, спричинені війною, і наслідки для ІТ-індустрії.

«Цього року має зрости вартість контрактного навчання в Україні. Це може негативно вплинути на кількість вступників на IT-спеціальності».

Нещодавно ми опублікували велике інтерв'ю з Ольгою, де говорили про те, як зараз працює ІТ Кластер і як справи у їхній резидентів. 

🔥 Інвестор, підприємець та співзасновник спільноти «УкрІнвестКлуб» Дмитро Карпіловський поділився думками, де малому та середньому бізнесу узяти інвесторів в умовах війни.

«Напрошується очевидний висновок: відновлення українського МСБ і розвиток національної економіки загалом навряд чи можливі без роздрібних інвесторів».

Дмитро пише, що на основі опитування, в якому взяли участь 38% працівників ІТ-сектору та креативних індустрій, можна зробити висновок, що попри всі втрати, українці вірять у свою країну і готові інвестувати у відновлення її економіки та підприємств.

👏 Delivery Manager в IT-команді NIX Олександр Дьяченко розповів, як впроваджувати позитивні зміни у своїх проєктах. 

«У процесі впровадження змін у вас мають бути швидкі перемоги. Вони дозволять коаліції перевірити життєздатність ідей, відсвяткувати перші досягнення і впевнитися в тому, що їхні зусилля та час окупаються».

Тут доречно буде нагадати, що SPEKA теж постійно змінюється, щоб вам було цікаво з нами. Сьогодні ми запустили ютуб-проєкт. Переходьте, дивіться, коментуйте. 

Також ви можете прочитати історію релокейту в Канаду, як Zeeks відкрив новий офіс в Івано-Франківську, чому комунікація про «10% з продажів на ЗСУ» не завжди доречна та у чому цінність стартап-студій.

🔥 Тепер ви можете самостійно публікувати свої пости на сайті SPEKA.Media. Ми відкрили нашу платформу для читачів. Заходьте, реєструйтеся, пишіть і публікуйте свої думки. Ми хочемо, щоб вас почули. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

У світі дикого венчура. Штучний інтелект, контент-мейкери, та до чого тут інвестиції

Наталія Миронова 30 вересня 2022 16:48

У «Дія.Бізнес» відновили інвестменю приватизації та оренди держмайна

Вадим Добровольський 29 вересня 2022 15:38

Чи варто довчатися й пробувати входити в ІТ саме зараз

Олександра Стеценко 29 вересня 2022 15:37

Перспективні стартапи та новий нетворкінг: які виклики й тенденції чекають на ІТ-ринок

Наталія Миронова 27 вересня 2022 15:41

Виживе найсильніший? Які компанії тримають економічний фронт під час війни

Олег Зубченок 26 вересня 2022 15:18