Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Робота для українців у міжнародній ІТ-компанії Astound Commerce під час війни

Спекотне промо
Спекотне промо
18 травня 2022 4 хвилин читання

Міжнародна ІТ-компанія Astound Commerce зайняла чітку позицію щодо повномасштабного наступу росії на Україну: засудила ці злочинні дії, припинила роботу з усіма внутрішніми і зовнішніми підрядниками у білорусі та росії, долучилася до організації гуманітарної допомоги українцям тощо.

Пріоритетом для компанії є люди, тож Astound підтримує своїх працівників фінансово, надає тимчасове житло, безкоштовну психологічну допомогу та багато іншого. Окрім того, компанія пропонує роботу тим, хто її втратив через війну. Подати заявку та резюме англійською мовою можна тут.

Astound Commerce має тісні зв'язки з Україною. Троє засновників — українці, які емігрували до США підлітками. Натепер у компанії працюють понад 950 українських спеціалістів, яких поважають і шанують колеги з 25 країн. 

"Ми прагнемо довгострокового економічного розвитку України. Оскільки війна триває, ці зусилля є надзвичайно важливими: ми підтримуємо економіку країни через податкові надходження та створюємо фундамент для її відновлення у майбутньому", — каже Global CEO Astound Commerce Майкл Кан.

У межах підтримки України компанія Astound Commerce припинила роботу з усіма внутрішніми й зовнішніми підрядниками у білорусі та росії і на платформі JustGiving створила сторінки для трьох неприбуткових організацій, які надають гуманітарну допомогу постраждалим від війни. Прочитати більше про ініціативи компанії Astound Commerce можна тут.

Військова агресія з боку росії змусила Astound працювати цілодобово, маючи за пріоритет безпеку та добробут працівників. Була створена керівна група з планування безперервності бізнесу, щоб надати підтримку українським колегам щодо переїзду, зв'язку, фінансової допомоги, особистої безпеки тощо.

Astound Commerce підтримує усіх своїх співробітників з України, а в особливий спосіб тих, хто змушений був переїхати за кордон чи у безпечніші регіони України. Їм та їхнім сім'ям компанія щомісяця виплачує грошову допомогу у межах компенсації проживання в орендованій квартирі чи готелі. Для тимчасового короткотермінового проживання Astound Commerce пропонує працівникам з України, які ще не знайшли житло, номери у готелях в Ужгороді, Кошицях, Варні. Для тих, хто має дітей до семи років та не має доступу до державних дитячих садків, будуть виплачувати грошову допомогу на денний догляд за дитиною у приватних закладах. Працівникам Astound Commerce з різних країн, і українцям зокрема, надають п'ять оздоровчих вихідних (Wellness Days Off) окремо від відпусток та лікарняних.  

Окрім масштабної моральної та матеріальної підтримки своїх працівників, Astound хоче допомогти українцям, які втратили роботу через війну, та пропонує працевлаштування у своїй компанії. Подавати заявку на працевлаштування можуть усі, незалежно від того, перебувають вони в Україні чи виїхали за її межі.

«Зіткнувшись із неймовірними труднощами, багато українців хвилюються за своє майбутнє, шукають шлях вперед і відчуття захищеності, приналежності та цілі. Astound сподівається допомогти тим, хто втратив роботу, досягти певної стабільності. Ми заохочуємо українців, які мають досвід у сфері технологій, подавати заявки на приєднання до глобальної команди», — каже Global CEO Astound Commerce Майкл Кан.

Зацікавлені кандидати можуть надіслати своє резюме англійською мовою тут.

Текст надано Astound Commerce та розміщено на правах реклами.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

В Україні з'явився видавничий стартап від айтішників

Тетяна Троян 31 липня 2022 20:06

Сотні гігабайт даних про окупантів РФ: прикордонники виявили диск із документами російської військової частини

Катерина Венжик 4 години тому

«Не розраховуйте на нових розробників та великі бюджети». Meta затягує паски – Reuters

Юлія Даниленко 1 липня 2022 14:38

Українська N-iX відкрила офіс у Кракові

Наталія Миронова 30 червня 2022 15:15

Стиснення інформації у хмарі. Як бізнесу платити утричі менше

Данило Белов 28 червня 2022 10:40