Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

ЕРАМ перезапускає освітні програми для досвідчених фахівців

Спекотне промо
Спекотне промо
12 липня 2022 4 хвилин читання

EPAM SCHOOL of Digital Engineering пропонує модульний підхід до більш глибокого вивчення окремих дисциплін в програмі Master's Program. Це дасть можливість різним групам вчитись паралельно, спеціалізуючись на цікавому для себе напрямі – System Engineering, Delivery Management, Data Engineering чи Solution Architecture. Цього року серед партнерів програми сім українських вишів — лідерів технологічного напрямку. Саме навчання почнеться у вересні 2022 року в онлайн режимі.

Програма з інженерії програмного забезпечення, яку в 2019 році компанія ЕРАМ започаткувала разом із Національним університетом «Києво-Могилянська академія», стала успішним стартапом. Вона заповнила вільну нішу на освітньому ринку, де бракувало якісних програм для підготовки Middle та Senior спеціалістів. Серед лекторів курсу – науковці, інженери зі світовим ім'ям, серед студентів – ІТ-спеціалісти з інших країн. 

"Попри війну ми продовжуємо навчати, адже зараз потреба в розвитку професіоналів стала ще актуальнішою. За ці два роки відбулося багато змін – у світі, в індустрії. І відповідно змінилася програма. Ми взяли до уваги відгуки наших студентів та оновили навчальний контент. На деяких напрямах зміни досягли 70%. Але незмінним залишається фокус на практичних навичках та досвіді, якими діляться експерти-практики ЕРАМ", — коментує запуск Master's Program Юрій Антонюк, віцепрезидент, очільник EPAM у Центральній та Східній Європі.

Робота над вдосконаленнями тривала майже півроку.  До трансформації програми долучилися близько ста фахівців ЕРАМ з усього світу. Відтепер майбутні слухачі  зможуть зупинитися на одному з перелічених напрямів, поглибити свої знання та пройти стажування в компанії:

System Engineering (Cloud&DevOps) 

Data Engineering (Big Data) 

Розширився перелік освітніх партнерів. Сьогодні модулі Master's Program від EPAM SCHOOL of Digital Engineering включено до академічних програм семи українських вишів: «Львівська політехніка», НТУ «Харківський політехнічний інститут», НАУ «Харківський авіаційний інститут», ХНУРЕ, Київський національний університет ім. Шевченка, Національний університет «Києво-Могилянська академія», Державний університет телекомунікацій. За бажанням учасники Master's Program, крім сертифікату ЕРАМ, можуть отримати ступінь магістра інженерії програмного забепечення в одному із зазначених навчальних закладів.

Серед переваг Master's Program в рамках EPAM SCHOOL of Digital Engineering — зручність у роботі з модулями, концентрований максимум знань, фокус на продакшн досвіді та конкретних запитах аудиторії, а також інтеграція з кращими світовими освітніми практиками. Більшість матеріалів розміщено на інтерактивній платформі, а робота в групах відбувається на інтерактивних воркшопах. Студенти навчатимуться в онлайн форматі, отже до навчання зможуть приєнатися і ті українці, які вимушено покинули країну через небезпеку. Навчання стартує у вересні 2022 року і триватиме в залежності від напрямку від 6 до 9 місяців.

Вимоги до тих, хто може долучитися до програми, не змінились: 3+ років в ІТ (Middle або Senior інженер); В2+ англійська; базові знання з бізнесу; лідерські здібності.

Ознайомитися з умовами та зареєструватися на програму можна до кінця серпня 2022 року за посиланням. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Між Сходом і Заходом, між лендингами і державними платформами. Історія та цінності ІТ-компанії P2H

Юлія Даниленко 15 вересня 2022 11:45

В Україні запустили освітню платформу для спеціалістів зі штучного інтелекту

Євген Муджирі 8 вересня 2022 15:17

У Viber розробили чатбота для українських вчителів: як він допоможе у дистанційному навчанні

Євген Муджирі 8 вересня 2022 13:55

В Україні запустили для дівчат безкоштовні ІТ-курси зі створення застосунків на базі даних

Євген Муджирі 8 вересня 2022 12:18

IT Generation розширюється. Залучені до освітньої програми школи виділили додаткові місця для охочих здобути ІТ-освіту

Ірина Маринюк 7 вересня 2022 19:47