Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

ЕРАМ оголошує про перезапуск освітньої програми для досвідчених фахівців

Спекотне промо
Спекотне промо
30 квітня 2022 4 хвилин читання

Mastering Advanced Software Engineering Program (eMASE) пропонує модульний підхід до глибшого вивчення окремих дисциплін. Завдяки цьому різні групи зможуть навчатися паралельно, спеціалізуючись на цікавому для себе напрямі — System Engineering, Delivery Management, Data Engineering чи Solution Architecture. Набір охочих уже розпочався, а навчання стартує у вересні 2022 року.

Програма Master"s degree in software engineering (MsDP), яку 2019 року компанія ЕРАМ започаткувала разом із Національним університетом "Києво-Могилянська академія", стала успішним стартапом. Вона заповнила вільну нішу на освітньому ринку, де бракувало якісних програм для підготовки Middle та Senior спеціалістів. Серед лекторів курсу були науковці, інженери зі світовим ім'ям, серед студентів — ІТ-спеціалісти з різних країн.

 

«За ці два роки відбулося багато змін у світі, в індустрії. І програма має змінюватися разом із розвитком технологій. Сьогодні ми пропонуємо покращений освітній продукт, інший за  змістом та формою навчання. Ми взяли до уваги відгуки наших студентів та оновили навчальний контент. На деяких напрямах зміни досягли 70%. Але незмінним залишається фокус на практичних навичках та досвіді, якими діляться експерти-практики ЕРАМ», — коментує запуск програми eMASE Юрій Антонюк, віцепрезидент, очільник EPAM у Центральній та Східній Європі.

Робота над вдосконаленнями тривала майже пів року.  До трансформації програми долучилися майже сто фахівців ЕРАМ з усього світу. Відтепер майбутні слухачі зможуть зупинитися на одному з перелічених напрямів, поглибити свої знання та пройти стажування у компанії:

· System Engineering (Cloud&DevOps)

Серед переваг eMASE — зручність у роботі з модулями, концентрований максимум знань, фокус на продакшн-досвіді та конкретних запитах аудиторії, а також інтеграція з найкращими світовими освітніми практиками. Більшість матеріалів розміщена на інтерактивній платформі, а робота у групах відбувається на інтерактивних воркшопах. Навчання проводитимуть в офлайн- та онлайн-форматах.

Для перших студентів eMASE навчання розпочнеться у вересні 2022 року. Обрана програма триватиме три семестри, до травня 2023 року. Після літньої перерви на студентів чекає 3-місячна практика з прицілом на спеціалізацію.

Вимоги до тих, хто може долучитися до курсу, не змінилися: 3+ років в ІТ (Middle- або Senior-інженер); В2+ англійська; базові знання з бізнесу; лідерські здібності.

Для тих, хто зареєструвався до кінця березня, передбачена знижка 20%. Деталі та реєстрація — за посиланням.

Про EPAM Systems  

Заснована у 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE:EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг із цифрової трансформації — лідером у сфері розроблення цифрових і фізичних продуктів та платформ.  Використовуючи свої компетенції у галузі інноваційних стратегій, консалтингу, дизайну та інженерну ДНК, EPAM допомагає клієнтам та спільнотам у всьому світі реалізовувати найамбітніші цілі та плани. Розроблені EPAM цифрові платформи для різноманітних організацій, сфери освіти та охорони здоров'я роблять досвід взаємодії з процесами та сервісами комфортним, об'єднують людей та допомагають покращити їхнє життя. Мультидисциплінарні команди EPAM працюють у понад 40 країнах на п'яти континентах, а компанію назвали «Найкращим роботодавцем 2021 року» за версією журналу Newsweek. EPAM входить до списку 15 провідних компаній у сфері інформаційних технологій рейтингу Fortune 1000 і впродовж останніх трьох років посідає провідну позицію у списку Fortune «100 компаній світу, які розвиваються найшвидше». Компанію внесли  до 25 найбільших агенцій світу за версією Ad Age, а 2020 року Consulting Magazine назвав EPAM Continuum однією з двадцяти компаній, які зростають найшвидше.  

Більше деталей на сайті програми або на Facebook-сторінці.

 

Коментарі
Інші матеріали

GlobalLogic запускає серію профорієнтаційних лекцій для школярів

Марія Макуха 20 травня 2022 16:22

Projector Foundation та Visa почали безкоштовне навчання IT-спеціальностей жінок-переселенок

Наталія Миронова 20 травня 2022 09:43

Робота для українців у міжнародній ІТ-компанії Astound Commerce під час війни

Юлія Даниленко 18 травня 2022 18:41

$1 млрд виторгу. EPAM презентувала результати першого кварталу 2022

Юлія Даниленко 10 травня 2022 17:24

EPAM остаточно зупиняє бізнес у росії. Лист CEO компанії Аркадія Добкіна

Роман Судольський 8 квітня 2022 12:51