Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

ЕРАМ оголошує про перезапуск освітньої програми для досвідчених фахівців

Спекотне промо
Спекотне промо
30 квітня 2022 4 хвилин читання

Mastering Advanced Software Engineering Program (eMASE) пропонує модульний підхід до глибшого вивчення окремих дисциплін. Завдяки цьому різні групи зможуть навчатися паралельно, спеціалізуючись на цікавому для себе напрямі — System Engineering, Delivery Management, Data Engineering чи Solution Architecture. Набір охочих уже розпочався, а навчання стартує у вересні 2022 року.

Програма Master's degree in software engineering (MsDP), яку 2019 року компанія ЕРАМ започаткувала разом із Національним університетом «Києво-Могилянська академія», стала успішним стартапом. Вона заповнила вільну нішу на освітньому ринку, де бракувало якісних програм для підготовки Middle та Senior спеціалістів. Серед лекторів курсу були науковці, інженери зі світовим ім'ям, серед студентів — ІТ-спеціалісти з різних країн.

 

"За ці два роки відбулося багато змін у світі, в індустрії. І програма має змінюватися разом із розвитком технологій. Сьогодні ми пропонуємо покращений освітній продукт, інший за  змістом та формою навчання. Ми взяли до уваги відгуки наших студентів та оновили навчальний контент. На деяких напрямах зміни досягли 70%. Але незмінним залишається фокус на практичних навичках та досвіді, якими діляться експерти-практики ЕРАМ", — коментує запуск програми eMASE Юрій Антонюк, віцепрезидент, очільник EPAM у Центральній та Східній Європі.

Робота над вдосконаленнями тривала майже пів року.  До трансформації програми долучилися майже сто фахівців ЕРАМ з усього світу. Відтепер майбутні слухачі зможуть зупинитися на одному з перелічених напрямів, поглибити свої знання та пройти стажування у компанії:

· System Engineering (Cloud&DevOps)

Серед переваг eMASE — зручність у роботі з модулями, концентрований максимум знань, фокус на продакшн-досвіді та конкретних запитах аудиторії, а також інтеграція з найкращими світовими освітніми практиками. Більшість матеріалів розміщена на інтерактивній платформі, а робота у групах відбувається на інтерактивних воркшопах. Навчання проводитимуть в офлайн- та онлайн-форматах.

Для перших студентів eMASE навчання розпочнеться у вересні 2022 року. Обрана програма триватиме три семестри, до травня 2023 року. Після літньої перерви на студентів чекає 3-місячна практика з прицілом на спеціалізацію.

Вимоги до тих, хто може долучитися до курсу, не змінилися: 3+ років в ІТ (Middle- або Senior-інженер); В2+ англійська; базові знання з бізнесу; лідерські здібності.

Для тих, хто зареєструвався до кінця березня, передбачена знижка 20%. Деталі та реєстрація — за посиланням.

Про EPAM Systems  

Заснована у 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE:EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг із цифрової трансформації — лідером у сфері розроблення цифрових і фізичних продуктів та платформ.  Використовуючи свої компетенції у галузі інноваційних стратегій, консалтингу, дизайну та інженерну ДНК, EPAM допомагає клієнтам та спільнотам у всьому світі реалізовувати найамбітніші цілі та плани. Розроблені EPAM цифрові платформи для різноманітних організацій, сфери освіти та охорони здоров'я роблять досвід взаємодії з процесами та сервісами комфортним, об'єднують людей та допомагають покращити їхнє життя. Мультидисциплінарні команди EPAM працюють у понад 40 країнах на п'яти континентах, а компанію назвали «Найкращим роботодавцем 2021 року» за версією журналу Newsweek. EPAM входить до списку 15 провідних компаній у сфері інформаційних технологій рейтингу Fortune 1000 і впродовж останніх трьох років посідає провідну позицію у списку Fortune «100 компаній світу, які розвиваються найшвидше». Компанію внесли  до 25 найбільших агенцій світу за версією Ad Age, а 2020 року Consulting Magazine назвав EPAM Continuum однією з двадцяти компаній, які зростають найшвидше.  

Більше деталей на сайті програми або на Facebook-сторінці.

 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Чи варто довчатися й пробувати входити в ІТ саме зараз

Олександра Стеценко 29 вересня 2022 15:37

Представники креативних індустрій записали понад 170 лекцій на підтримку ЗСУ

CASES Team 29 вересня 2022 13:20

Розповідь світчера. Майбутній айтівець викладав астрономію, досліджував ракети та заводив в Україну лоукостери

Юлія Даниленко 28 вересня 2022 15:35

Отримати грант чи піти стажером: як IT-компанії впливають на розвиток освіти в Україні

GlobalLogic Ukraine 28 вересня 2022 13:50

Між Сходом і Заходом, між лендингами і державними платформами. Історія та цінності ІТ-компанії P2H

Юлія Даниленко 15 вересня 2022 11:45