Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Чого досягли Sigma Software та IdeaSoft за перший рік співпраці

SPEKA Media
14 січня 2022 6 хвилин читання

У січні 2021 року Sigma Software та IdeaSoft оголосили про партнерство. Компанія IdeaSoft стала частиною Sigma Software Group, але зберегла свою айдентику, структуру та підходи. 

Завдяки злиттю засновники Sigma Software прагнули посилити управлінську команду та вдосконалити пропозиції для клієнтів. Своєю чергою IdeaSoft могла кориcтуватиcя перевіреними інструментами, а довіра до бренду зі cторони клієнтів та ІТ-cпеціаліcтів зроcла. Докладніше про результати першого року співпраці Sigma Software та IdeaSoft розповіли у партнерському матеріалі для SPEKA.

У 2021 році обидві компанії показали значне зростання (Sigma Software на 40%, a IdeaSoft на 80%) — вище середніх показників по ринку. За словами Владислава Полікарпова COO та співзасновника в IdeaSoft, упізнаваний HR-бренд Sigma Software допомагає компанії простіше й швидше знаходити людей.

«Спочатку ми побоювалися, що злиття може додати бюрократії у повсякденну роботу команди IdeaSoft, але ці страхи згодом зникли. Водночас компанія зміцнила свій бізнес налагодженими процесами, які Sigma Software побудувала за 20 років роботи», — каже він. .

Співзасновники Sigma Software та IdeaSoft записали відео, де розповідають про основні досягнення першого року співпраці.

Можливість використовувати бренд і мережу контактів міжнародної компанії з широкою географічною приcутніcтю позитивно вплинула і на перемовини з клієнтами, говорить Петро Коломієць, CBDO та співзасновник в IdeaSoft. Також щоденна робота пліч-о-пліч із фахівцями з великим досвідом у різних галузях допомагає розвинути IdeaSoft свій бізнес та зробити його більш ефективним.

«Партнерство із Sigma Software відкрило для нас багато нових можливостей. Ми вчимося робити бізнес на новому рівні, зокрема щодо маркетингу, продажу, бюджетування тощо. Ми навчаємося не тільки з Sigma Software, але й з уcією Danir Group. Приємно працювати з такими талановитими та амбітними людьми», — наголошує Петро.

CTO та співзасновник IdeaSoft Герман Cтогнієв погоджується з ним і додає, що завдяки злиттю IdeaSoft отримала більше знань і компетенцій для розвитку своїх процесів і навичок у менеджменті, технологіях тощо. «Ми задоволені партнерством, бо можемо працювати разом як сильна команда амбітних професіоналів», — каже він.

А Sigma Software завдяки співпраці з IdeaSoft зміцнила свій досвід у FinTech, Blockchain, Telecom та інших сферах, де IdeaSoft має багаторічний досвід роботи. Спільні зусилля двох компаній сприяли розвитку збалансованої ІТ-екосистеми. Серед багатьох успішних кейсів у 2021 році можна виокремити наступні:

  • Sigma Software Lab (яка є одним із перших українських сервісних ІТ-бізнес-інкубаторів) та cпівзаcновники команди Sigma Software та IdeaSoft долучилися до створення збалансованої ІТ-екосистеми та підтримки перспективних українських стартапів. Фінтех-стартап FinMap, який є онлайн-сервісом фінансового обліку для малого та cереднього бізнеcу, залучив інвестиції від Sigma Software Labs та кількох фізичних осіб, зокрема від засновників IdeaSoft. Також іще один український стартап Global Ledger вийшов на світовий ринок завдяки підписанню стратегічного партнерства зі швейцарською групою FinTech Promethiem AG. Стартап пропонує унікальну послугу, яка дозволяє банкам вільно працювати з криптовалютами.
  • 7 грудня співзасновники Sigma Software, IdeaSoft та Datrics, успішної української компанії, яка надає платформу no-code для data science, запустили венчурний фонд SID Partners Fund для стартапів на етапах early та pre-seed . Розмір трастового фонду становить $15 млн. Фонд фокусується на проєктах з українськими засновниками у сферах deeptech, b2b, blockchain, fintech та автомобільній промисловості.
  • Компанії об'єднали зусилля для розвитку ІТ-спільноти в Україні. Фахівці IdeaSoft та Sigma Software взяли участь у багатьох технологічних та бізнес-заходах, зокрема IT Arena, найбільшій ІТ-конференції у Східній Європі, та IT-конференції, організованій Європейською Бізнес Асоціацією.

Андрій Лазоренко, CEO та співзасновник у IdeaSoft, наголошує, що партнерство може бути успішним, коли воно про людей і для людей.

«Ми зустріли команду людей, які дуже схожі на нас, з якими приємно співпрацювати, дружити і будувати глобальний бізнес. Це партнерство спрямоване на підвищення довгострокового зростання, покращення обміну знаннями між організаціями, підвищення довіри до бренду та зрілості бізнес-процесів», — говорить він.

Багато в чому історія IdeaSoft повторює історію Sigma Software, яка у 2006 році приєдналася до шведської консалтингової компанії Sigma Group. «На той час у нас уже було кілька пропозицій щодо придбання від різних компаній, але жодна з них не виправдала наших очікувань. Коли ми зустрілися з Sigma, то відразу зрозуміли, що хотіли би працювати з ними, оскільки вони мали дуже схожі підходи і дух, близький до нашого», — каже Валерій Красовський, CEO та співзасновник Sigma Software. — Приєднавшись до Sigma Group, ми зберегли свій бренд та упізнаваність, одночасно зміцнивши  позиції на ринку. Так само Sigma Software надала можливість IdeaSoft зберегти свою унікальну культуру і все те, що люди люблять у цій компанії".

Валерій також додає, що M&A насправді є унікальним для українського ринку, коли обидві компанії можуть мати однаковий зиск від цього, доповнювати і розвивати одна одну. «Це дуже успішний випадок синергії між великим та середнім бізнесом, коли у компаній однакові цілі», — вважає він.

Матеріал опубліковано на умовах промо. Текст наданий компанією Sigma Software. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Work-war balance. Ключові навички для топменеджера під час війни

Юлія Даниленко 20 вересня 2022 15:09

Між Сходом і Заходом, між лендингами і державними платформами. Історія та цінності ІТ-компанії P2H

Юлія Даниленко 15 вересня 2022 11:45

Вітаміни для себе і перемоги: 50% від продажу «Олідетрим 2000» йде на закупівлю реанімобілів

Kateryna Venzhyk 31 серпня 2022 13:37

Віддалена робота та турбота про працівників. Intellias, SoftServe та Precoro розповідають про нові цінності в українському IT та як вони впливають на наймання

Діана Полуніна 31 серпня 2022 12:03

П'ять головних цінностей українського ІТ. Як зібрати команду, з якою можна пройти війну — CEO Precoro Андрій Живолович

Юлія Даниленко 12 серпня 2022 09:53