Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

SpaceX розпрощалася з тими, хто «настукав» на Маска

Ольга Кротовська
Ольга Кротовська Редакторка стрічки новин
17 червня 2022 2 хвилин читання

SpaceX звільнила працівників, причетних до написання та поширення відкритого листа з критикою CEO компанії Ілона Маска. Президентка аерокосмічної компанії Гвінн Шотвелл, як пише NYT, розповіла, що у SpaceX провели внутрішнє розслідування щодо цього інциденту та звільнили низку співробітників. 

Скільки саме працівників потрапили у немилість, не розголошують. Керівництво SpaceX ситуацію не прокоментувало.

Нагадаємо: днями група співробітників SpaceX підготувала відкритого листа керівництву компанії, в якому засудила поведінку свого очільника. Їх обурили деякі дописи Маска у Twitter, також вони заявили, що обвинувачення Маска у сексуальних домаганнях псують репутацію усієї компанії. Під листом підписалося більш як 2,6 тис. працівників.

«Поведінка Ілона у громадській сфері часто нас відволікає і бентежить, особливо в останні тижні. Як наш генеральний директор і найпомітніший представник, Ілон вважається обличчям SpaceX: кожен твіт Ілона де-факто є публічною заявою компанії. Вкрай важливо дати зрозуміти нашим командам та нашому потенційному кадровому резерву, що його повідомлення не відображають нашу роботу, нашу місію та наші цінності», — йдеться у листі.

Ба більше, у своєму зверненні співробітники оприлюднили низку вимог до керівництва компанії, серед яких відокремлення SpaceX від особистого бренду Маска та реакція на неприпустиму поведінку мільярдера.

Між тим, вивчивши перелік претензій та вимог, президентка Spacex встала на бік Маска.

«Особисто я вважаю звинувачення помилковими не тому, що я працюю на Ілона, а тому, що тісно співпрацюю з ним протягом 20 років і ніколи не бачила і не чула нічого схожого з цими твердженнями», — наголосила Гвінн Шотвелл. 
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Китай міцно взявся за Маска через його допомогу Україні

Ольга Кротовська 21 червня 2022 18:09

Ілон Маск призупиняє купівлю Twitter

Юлія Даниленко 13 травня 2022 13:09

Яким буде Twitter Ілона Маска

Юлія Даниленко 26 квітня 2022 16:51

Ілон Маск купує Twitter за $44 млрд

Юлія Даниленко 25 квітня 2022 22:25

SpaceX та USAID передали Україні ще 5000 терміналів Starlink

Тетяна Новак 7 квітня 2022 18:58