Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

SpaceX збільшує кількість запусків супутників через російські погрози атакувати Starlink

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
31 жовтня 2022 2 хвилин читання

Росія загрожує комерційним супутникам, у яких Пентагон бачить майбутнє. Натомість SpaceX збільшує кількість запусків супутників. У вівторок SpaceX планує запустити ще більш потужну ракету Falcon Heavy.

У четвер увечері SpaceX запустила ще одну ракету Falcon 9 у космос, вже 49-ту у 2022 році. Це рекорд, оскільки запускати ракети компанія почала приблизно раз на шість днів. На це раз на орбіту вивели 53 супутники Starlink. Натепер їх там понад 3000 діючих. За словами аналітиків, це більше супутників, ніж у всього світу разом, повідомляє Washington Post.

У вівторок SpaceX планує запустити ще потужнішу ракету Falcon Heavy. Цього разу замовником є Космічні сили США, а корисне навантаження засекречене.

Запуски відбулися на тлі високої напруженості між Сполученими Штатами та росією через вторгнення рф в Україну. Та лише через кілька днів після того, як росія погрожувала зробити своєю ціллю комерційні супутники, які допомагають Україні та її союзникам під час війни.

Раніше повідомлялося, що Ілон Маск і компанія SpaceX не будуть зупиняти підтримку Starlinkв Україні, навіть якщо Міністерство оборони США не буде сплачувати за послуги супутникового інтернету та зв'язку.

Також Європейське космічне агентство планує запустити космічний телескоп і астероїд на ракетах Falcon 9 через втрату доступу до кораблів «Союз» і затримки з впровадженням Ariane 6.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Сотні американців спостерігали падіння яскравого метеору

Катерина Колонович 4 години тому

SpaceX запустить 7500 супутників Starlink другого покоління

Катерина Колонович 2 грудня 2022 13:09

У Києві планують забезпечити Starlink державні адміністрації та лікарні

Руслан Сорока 1 грудня 2022 17:21

Китай звинуватив Starlink у порушенні правил космічного руху

Катерина Колонович 1 грудня 2022 15:01

NASA опублікувало короткометражку про місію Artemis I

Катерина Колонович 1 грудня 2022 09:47